Bombastické vítězství Domynos nad Lenovem

28.03.2018

22 gólů Domynos. Asistence pro brankaře. Semerák 5+1, Jíša 3+3, Schiefner 4+1, Vopava 2+2, Vlček 2+2,... Kanonáda! 

Pád Lenova v letošní sezoně jen potvrdilo toto utkání proti Domynos. Prohra o dvacet branek je nevídaná. Lenovo musí něco změnit do další sezóny! Domynos naopak vzkazují zbytku soutěže, že sílu mají a v příští sezoně budou mířit na příčky nejvyšší. Branka za brankou, kdy ani hlasatelka téměř nestíhala vyhlašovat, zapisovatelé zapisovat gólové situace, tak by se dal shrnout zápas ve kterém byl jen jeden vítěz! 

První třetina

Již na úvod se rozjela gólová mašina Domynos. Už v druhém střídání se prosadil kapitán Tůma z dorážky. Následovala pěkná teč Urbánka a to uběhly pouhé tři minuty. Když hned za chvíli padl gól z hole Semeráka, bylo cítit, že Lenovo se zlomilo. Někteří hráči nechtěli už hrát v obraně a zažívat tlak Domynos a přeskupení nepřineslo zlepšení. Jíša přidal čtvrtou branku z dorážky. Na pět nula po první třetině zvyšoval Semerák. Brankář Domynos Hamalčík, byl téměř bez práce, jen 6 pokusů musel řešit. Milata ten naopak měl práce dost, ale start utkání mu nevyšel.

Druhá třetina

Domynos se nezastavili a neusnuli na vavřínech, cítili, že dnes to prostě jde tak nějak samo. Čermák a Semerák řádili, navíc se přidal aktivní Urbánek. No celkem jsme viděli šest branek. Jíša dal po dvou, Semerák také a Čermák a Schiefner přidali jednu branku. Byla to jasná jízda Domynos, Lenovo se zmohlo často pouze na vyhození a když už přeci jen Lenovo operovalo v útočném pásmu Hamalčík chytal parádně. 

Třetí třetina

Plná třetina branek, krom jednoho vyloučení na straně Domynos se vlastně nic jiného nedělo. Schiefner uzavřel hattrick. Jíša přidal svou čtvrtou branku. Semerák pátou. Tomáš Vlček dal krásnou branku, doslova bombu z první přímo do růžku. To byl již 18tý gól ale stál opravdu za to! Skvělý obránce Vopava si ještě stihl zaútočit a přidal na závěr dvě branky. Za Lenovo dal čestný úspěch Švadlenka, který celý zápas nepolevoval ve snaze a makal jak jen mohl. Ale na Domynos to prostě nestačilo, ti přejeli Lenovo jak parní válec, z této porážky se asi budou hráči Lenovo vzpamatovávat dlouho.


HC LENOVO
Góly: 1
Střely: 30
Trestné minuty: 2


HC DOMYNOS
Góly: 22
Střely: 66
Trestné minuty: 4