Bílá skupina - preview

27.12.2017

Představujeme postupně složení jednoltivých skupin další "skupinové fáze" PHM Cupu 2018

A dovolíme si i drobné prognózy... Všechny týmy jsme viděli, takže bychom mohli otevřít i malou PHM sázkovou kancelář :D

Zatím bez sázek, představujeme slavnostně Bílou skupinu


Týmy které skončily na třetích příčkách v Kvalifikační fázi budou pokračovat v jedné skupině.

Bílá skupina tak svedla dohromady tyto tři týmyFanklub Lev Praha

Projektový Ústav

HC LenovoFavorit skupiny: Projektový Ústav

Projekťáci mají nejlepší formu ze všech "třetích" týmů. Dostávají velmi málo branek, sází na dobrou obranu s skvělé výkony brankařů, i když momentálně jednička Koňák je na marodce. Berounský však umí zastoupit velmi kvalitně! 
Šíp předvádí v útočné fázi skvělé výkony a když dorazí Hrabánek nebo v dobré formě Urban jsou Projekťáci velmi nebezpeční i v útoku. 

Tým je zkušený a v bojích ve kterých o něco jde se umí semknout. Hlavně musí Ústavu vydržet dobrá docházka. Ale ústav posílil, nové tváře jako Bahounek nebo Zima dobře doplnily stálice jako Pivko a Psota.

Tak uvidíme, zda Ústav půjde z prvního místo jak mu prorokují ligoví experti 


Aspirant na Play-Off: Fanklub Lev Praha

Fanklub letos nenaskočil na ty správné obrátky. Ani v PLLH to není ono a v PHM Cupu porazili jen slabšího soupeře. Proti HTP nebo Mimoňům neměli šanci. 
Lev dostává mnoho gólů a na tom především musí zapracovat, pokud tento prvek zlepší není pochyb o tom, že mají na Play Off a pokud chytí formu, mohou mířit vysoko. 
Útočné hvězdy jako Regner a Mihál určitě mohou dovést tým daleko. Vzadu jim mohou velmi pomoci Šimek, Adamec nebo nejlepší ofensivní bek Slavík. 

Prognóza říká, že Lev bude bojovat v každém zápase až do samotného závěru a do Play Off postoupí!


Černý kůň: HC Lenovo

Lenovo letos je jak se říká pod dekou. Nevyhrává ani dobře rozehrané duely a i se zdánlivě slabšími soupeři padá. Zřejmě příliš nabitý program nebo změna složení formací vede k tomuto výsledku. V PLLH nebo PHM Cupu je to špatné. Lenovo tak musí zapracovat na týmovém pojetí a bojovnosti a hlavně ve větším tahu na bránu. Pak to půjde a Lenovo může překvapit.

Jungman nebo Došlý formu mají. Salaba s Báčou zase produktivitu, je třeba přidat týmový výkon a půjde to! 

Lenovo jako loňský stříbrný tým prožívá zatím začátek jako Litvínov po extraligovém triumfu tedy strmý pád na zem. Uvidíme zda se hráči kolem kapitána Rejmona zvednou. Kvalitu na to mají! 

Systém soutěže vysvětlen zde