Banditos odhalují dresy ale skrývají tvář v novém logu

25.10.2017

Prague Hockey Masters oceňuje každý tým nebo i jednotlivce, který se snaží přispět k zážitku z hokeje a celé soutěže jakýmkoli způsobem. S někým je sranda, někdo je známá osobnost, některé týmy lákají i vysloužilé hokejové hvězdy, někdo další zase pomáhá s organizací. Máme jako organizátoři velkou radost z každé maličkosti a na nové dresy Banditů a logo jsme se moc těšili.

A spolu s týmem HC Banditos Prague si vám je dovolujeme exklusivně představit..

Začíná éra loupení bodů? Bandité dresy pokřtili výhrou, takže asi jo! 

Slvanostní představení dresů

Dnes ve 14:00 byl v Hotelu Grand Evropa na Václavském náměstí slavnostně představen novy dres teamu HC Banditos Prague a to zároveň s představením posily našich obraných řad. Do sestavy se po zranění vrací hráč David Mamula "Makumba", je to Bandita původem z Hawaje a své obranné schopnosti krom našeho teamu uplatňuje také v americkém fotbale za Prague Panthers. Tak vítej Davide zpet!!!

Banditos 


Krásné představení dresů se vší parádou na tak krásném místě... Už se těšíme na první fotky, které chystáme pro Banditos za vedení soutěže zajistit! 

Dle informací od Petra Němečka vedoucího týmu Banditos se dresy pokřtily již výhrou nad HC Lenovo v přátelském utkání a to dokonce vysoko 9:2! Že by nové dresy rozpoutaly tak střeleckou potenci? No my věříme, že ano