Šampioni Gastoni přerušují vlnu výher hned v úvodu sezon proti Tréninkům B

07.09.2020

Úporné utkání, mnoho skvělých brankařských zákroků a dramatický boj až do samého konce

Hužvárová asistence, Kaprálek 89% úspěšnost (HTB) / Šimek 1+1 (GAS)

Favorité tohoto zápasu byli rozhodně Gastoni jakožto současní šampioni. Hra podle toho ale nevypadala začali nešťastně vyloučením za 6 hráčů . A nepomohlo tomu ani to že chvíli na to skóroval Ladislav Kadaně zkušeně přímou střelou od modré čáry. Hned poté byli Gastoni opět na trestné. Týmy se podle názoru rozhodčího dohadovali až příliš nesportovně a bylo nutné pohrozit osobním trestem. Gastoni chvilkama předváděli neuvěřitelné akce ale nezdálo se že jsou střelecky ve své kůži. Jakoby, ještě opojeni titulem soupeře dosti podcenili.

HTB velmi mile překvapily, hráli poctivě, bojovali a nenechali nic Gastonům zdarma. zápas se ve druhé třetině stal vyostřenějším. Gastoni ale na druhou stranu hráli svižněji a mnohem nebezpečněji útočili. Většinu hrací doby jsme se pohybovali v jejich útočném pásmu. Přesto, že si nám kapitán Jakub Najberk stěžoval na mizernou docházku, poskládali se slušně a byli velmi nebezpečným soupeřem našim šampionům. Padla pátá branka Gastonu po které museli nastoupit kapitáni na rozhovor s rozhodčím. nakonec usoudili že gól nebyl platný. Jelikož gól padnul až po písknutí rozhodčího. Gastoni se ale snažili až do poslední vteřiny pátou branku vstřelit.

Celý zápas byl velmi svižný..hned na začátku třetí třetiny se řešilo zranění hráče z řad gastonu (96). Bohužel já ani přítomní hráči si nevšimli co se vlastně stalo. Třetí třetina byla stejně vyrovnaná jako ty předešlé. golmani museli občas předvést opravdu obdivuhodné zákroky. Zápas již od desáté minuty třetí fáze musel probíhat na hrubý čas. Ale jelikož byl stav vyrovnaný 4:4, poslední dvě minuty opět zastavovalo na "čistý čas". 45 vteřin do konce HTB slavilo branku, která však nebyla uznána.

Zápas končí remízou a je to zasloužená dělba bodů pro oba týmy. Překvapivý výsledek pro nezaujatého diváka a další remíza v Klasik divizi