Spiders přepili Drink team a vítězí

06.09.2020

Pohodové klidné hobby utkání. Drink Team i v tak malém počtu hráčů dokázal sehrát skvělý zápas s Pavouky, kteří až v samotném závěru rozhodli o své výhře.

Sýkora 2 góly (DRT) / Jetmar a Bubník Hattrick (DRT)

Mohlo by se zdát, že Spiders nemusí ani svou pavučinu umotat pevně protože proti šesti hráčům Drink Teamu to mohlo být snadné sousto, ale nebylo tomu tak. Sice Spiders začali dobře a po třech minutách šli do vedení po pěkné akci dvan a jednoho z hole Jetmara, ale Drink Team byl nebezpečný, hráči se sice nikam nehonili ale dokázali někdy Ice Spiders zavřít do obrany. V závěru třetiny se začalo vlnit za golmany výrazně víc. Nejprve Knákal skvěle využil Krejčovu pobídku a vyrovnal zápas, pak ale přišla tříminutovka Davida Bubníka, který nejprve opět poslal Spiderd do vedení a pak krásným backhandem přes klečícího golmana zvyšoval na rozdíl dvou branek.

Ve druhé třetině pavouci pokračovali ve své hře a po smolné situacei pro Drink team šli do jetě vyššího vedení. Golman vyjel, nestihl dobře rozehrát a tak Hadraba dokázal zvednou hozenou rukavici a zvyšoval již na 4:1. Drink Team však předváděl heroické výkony. Téměř bez střídání se vrhalo do střel, blokovali a také golman Murín se začal předvádět jako skvělá nová posila do sezony. Obětavost a srdnatost Drink Teamu zastavila tlak a pohodu na hokejkách Spiders a ti dokonce inkasovali. Sýkora si užil chvíli svlávy a snížil na 2:4.

Třetí část byla až překvapivě vyrovnaná, v jejím začátku bylo cítit, že i když jsou Spiders aktivní, nedaří se jim překonat golmana, ten někdy chytal puky až záhadným magickým způsobem. Ala na krásnou střelu do Hynka Janů nemohl dosáhnout, Spidři šli opět do vyššího vedení. Sýkorovo dorovnání o pár minut později ještě nakoplo Drink Team a ke snaze vyrovnat zápas a i v šesti hráčích uspět proti fyzicky připravenějšímu soupeři. Ale konec třetiny patřil Pavouků. Ti měli v závěru najednou efektivitu zakončení téměř stoprocentní. Bubník zakončil svůj hattrick a stejně tak ho napodobil za chvilku Jetmar. Šlo to už ráz na ráz a Spiders si připosují cenné vítězství nad zkušeným týmem.

Pavouci šli od zhačátku utkání za vítězstvím, v polovině zápasu vypadli z tempa, ale závěr patřil jen jim.