Šneci zabrali a proti Intelsolu vítězí

06.09.2020

15 branek v utkání, krásný závěr Šneků i když v úvodu to vypadalo na jasnou jízdu Ilusionistů

Jan Synáč ( 3 + 2 ) (SNE) / 30 Marek Navrátil ( 3 + 3 ) (INT)

První třetinu si hráči Intelsol třemi brankami pohlídali a šneky k ničemu nepustili. Šneci se opravdu cítili jak na kolotoči a jen těžko vyfukovali. Nebýt skvělých zákroků golmana Haupta mohlo být po zápase už v první části. Nové akvizice v dresu Intelsolu především "postsovětská" enkláva hrála skvěle a pohybem dělal šnekům opravdové problémy. Roganov otevřel skóre po pěkné akci. Dva góly přidal také nový hráč dravý Navrátil.

Ve druhé třetině bylo vše jinak a v prvních osmi minutách se Šneci konečně dostali do zápasu a srovnali na 3:3. Bylo to velmi překvapivé vývoj první třetiny vůbec nenasvědčoval, že by se zápas takto dramaticky změnil. Taktické pokyny však o pauze zřejmě padly na úrodnou půdu. Šneci byli hbytí a začali hrát chytře. Synáč ukáza skvělou individuální akci á lá McDavid. Druhá brnaka o pár minut později, byla po skvělé kombinaci kterou zakončoval Medřícký. Srovnání jsme se dočkali o pět z hole Synáče, který byl velmi aktivní. Mohlo být ještě lépe v přesilové hře, ale tu Intelsol přestál, ale stála je hodně sil. Trefil se i Kreismen který do té doby spáli obrovské šance, nakonec se však mohl radovat. Do konce třetiny se hrál vyrovnaný hokej .Intelsol se prosadil spíše individuálně tahoun Kulda opět vyrovnal stav a těsně před koncem při nesoustředěnosti Šneků šli Ilusionisté do vedení.

V přestřelce se pokračovalo i na začátku třetí třetiny. Zápas byl velmi rychlý a plný skvělích individuálních akcí i týmové souhry. Opravdu reklama na Top divizi a to jsme teprve na začátkou ligy. Ke srovnání na 6:6 došlo v polovině třetí třetiny. Od té doby to byli Šneci, kteří konec zápasu jasně ovládli a přidali další dvě branky a konečnou pojistku do prázdné branky. Výborný zápas, skvělá podívaná

Šneci se po vlažném začátku dostali do zápasu a díky bojovnosti zápas otočili a vyhráli. Ilusionisté s mnoha novými hráči ukázali, že mají potenciál, ale zapracování hráčů je to na čem se nyní musí pracovat