Super těsný zápas, který nakonec berou Kosti, ale bylo to drama

04.09.2020

Kosti začali dobře, do vedení však šli Wolfpaci. Ale úniky Tabáčeke jim zhatily plány na body, přesto vyrovnaný boj v úvodním zápase hobby divize obou týmů

Tabáček hattrick, Odehnal 2+2 (KOB) / Plaňovský a Jurník 2 góly každý, Oba brankaři Pařízek i Dráb v zápase (PWP)

Hned první pokus Wolfpack míři za záda Hadrbolce, ale nepřešel až za brankovou čáru a tak stav se neměnil tak rychle jak mohl. Kosti také zahrozili, pěkná střela po několika minutách hry a Pařízek zasahoval maskou . Od úvodu ale v útočném pásmu trávili více času Kosti a Pařízek měl opravdu hodně práce, ale držel svou smečku. Wolfpak měl problém s tím dostat se z vlastního pásma, napadání Kostí bylo hluboké a dělalo soupeři velké potíže. Ale je pravdou, že i brejky Wolfpacku byly nebezpečné, ale střely mířiliy většinou těsně nebo někdy i daleko vedle Hadrbolcovi klece. A Wolfpack minul i v situaci kdy mohl Jahoda sám dorážet, nikdo mu nebránil, ale i tak minul . Obrávská šance která mohla nakopnout Wolfpack. A i když nebyla tato obrovská šance proměněna způsobila rozruch a zmatek v obraně Kostí a ti nakonec kapitulovali, Jurník se prosadil a poslal Wolfpack do vedení. Následovala velká šance se dostat do trháku, přesilovka pět na tři, ale nic z toho nebylo jen tlak a nakonec naopak dostali gól od Kostí. Krásně se uvolnil Tabaček a překonal blafákem.Srovnáno jedna jedna a šlo se na pauzičku

Začátek druhé třetiny začal tlakem Kostí, ti se snažili navázat na své vyrovnání z konce třetiny a udeřit znovu. Podařilo se Hořák poslal koutuč do branky po zvláštních odrazech, trochu šťastný moment pro Kosti, smolný pro Wolfpack. Smečka Vlků ale začala bruslit více a Plaňovský který opravdu makal co to šlo předvedl krásné sólo skrz obranu a zavěsil do horního rohu branky. Opět bylo srovnáno, ale Wolfpack udělal na své modré chybu, ztratil kotouč po důrazném napadání a trochu nerozhodné hře hráče na kotouči. Odehnal se Suchánkem tak jeli dva na jednoho a vyřešili to skvěle nebal šance pro Drába aby střelce zastavil. Otřesený Wolfpack nechal pak ujet opět Tabáčka a ten se nemýlil. Došlo na střídaní brankaařů, do klece šel Dráb. Po druhé třetině tak stav 4:2 pro Kosti

Třetí třetina byl hokej nahoru a dolu a bylo i více důrazu a více osobních soubojů. Naději na vyrovnání osvěžil Jurník, který se prosadil po individuální akci. Ale koncentrace se vždy někam vytratila a toho Kosti využili naplno. Odehnal opět poslal svůj tým do vedení o dvě branky. Když ve 40cáté minutě zápasu rozvlnil sítě za Drábem krásnou střelou nápřahem z vrcholu kruhu Tabáček vypadalo to že je konec nadějím. Na dramatický finiš zápasu. To se potvrdilo když se trefil Němec a bylo už vedení Kostí velmi vysoké. Zápas se tak již dohrával Kosti si své vedení uhlídali a Wolfpack nenašel klíč na pevnou obranu Kostí

Krásné vyrovnané utkání, Wolfpack ukázal že se ztmelil, opět přivedli mnoho fans a sympatický a početný realizační tým. Kosti B si tak připosují cenné vítězství v prvním zápase