Baletky se protančili ke snadné ale velmi vysoké výhře nad Holuby

04.09.2020

Jednostranná podíváná plná branek. Baletky zvládly vstup do sezony skvěle, zatímco pro Pigeons to možná byl start, který ani v nejčernějším scénaři nečekali

Fabík 5+3, Svoboda 5 gólů, Venig 2+2 (BAL) / --- (PRP)

Branka padla velmi rychle. Z nenápadné akce se vyklubal úvodní gól Fabíka. Již od první chvíli byla jasná převaha na straně Baletek, Pigeons se jen těžko v obrané třetině formovali do obraného bloku a nestíhali zastavovat kombinace a následně i střely soupeře. Ty našetěstí v úvodu létaly vedle branky brankařky Pigeons. Holubi byli v v úvodu dost rozhození a dokonce hráli v šesti, šli na trestnou lavici a dostali trerst v podobě branky Svobody. Toho nakopl první úspěch a šel si brzo pro druhou oslavu druhé své branky celkově třetí. V polovině třetiny předvedli krásnou kombinaci Baletky, když z poza brány Stehlík našel volného Černého a ten zkušeně poslal kotouč za záda Barbory Melounové. Ta měla dost práce, ale v první třetině vytahovala kotouč ještě třikrát. Celkově byl stav 7:0 po první třetině.

Druhá třetina byl klidnější Pigeons se začali trochu osmělovat a sem tam vyrazili do útoku, ale vše bylo bez střelby za dvě třetiny měl brankař Baletek jen 5 kontaktů s kotoučem a některé nebyly ani zákroky ale spíše se opravdu zapojil golman do dráhy kotouče aby si černou gumu alespoň na chvíli osahal.Venig dal gól v polovině třetiny ale konec druhé části byla totálním kolapsem Holubů. Nejprve přímo z bule trefil Štycha. Za pár vteřin se prosadil František Černý a ještě čtyři vteřiny před koncem třetiny Fabík přidal další zářez. To už byl stav 11:0 pro Baletky

Třetí třetina již nic neřešila, jen se postupně navyšoval nezadržitelně náskok Baletek. Byly to gólové hody a Baletkám šlo vše naprosto snadno. Uvidíme zda mají takovou sílu, nebo jen Houbům premiéra v soutěži nevyšla a příště až se otrkají zahrájí lépe.