Vítězství nového týmu v prvním zápas Superboys poráží HT.CZ!

03.09.2020

Rychlý zápas, který se hrál téměř celou dobu jen na jednu bránu, což ke kvalitám HTC byl překvapivý průběh

Terč 1+0, Halbych 0+1 (DOM) / Rouček 2+1 , Kilík 2+1 (HOS)

Na gól se nečekalo dlouho , padl hned v první minutě a celou třetinu se hrálo na straně domácího týmu. Stav na konci třetiny 3:0 pro nováčka Superboys. Rouček se ukazuja poprvé na ledě PHM Cupu a hned na o sobě dal věděl rychlými góly v první třetině. Superboys měli skvělý pohyb a dobrou taktiku. Tréninky.CZ které spolu delší dobu nenastoupili měli problémy se dostat do tempa.

Přestávka pomohla především Hokejovým Tréninkům.CZ protože se dali dohromady a začaly rychleji bruslit a lépe bránit. To samozřejmě zvedlo celý zápas který byl v této třetině velmi vyrovnaný a sledovali jsme opravdu pěkný hokej tam a zpátky. Bohužel pěknou třetinu nikdo neozdobil vstřelenou brankou. Stále trval stal 0:3 z pohledu domácích HT.CZ

Třetí třetina byla v pomalejšim tempu a Superboys ukázali že vědí jak kontrolovat zápas. Možná to byla jak se říká výhra v "suchém tričku" ale jedná se o začátek sezony a těžké zápasy je jistě čekají. Uvedli se ale náramně, sehraný tým HT.CZ porazili i díky tomu, že ve třetí třetině dali další tři góly. Klid a pohodu nastolili tak velkou, že v závěru polevila jejich koncentrace a tak na seznační nulu v první zápase nedosáhl jinak skvěle chytající Studený.

Nový tým ukázal své síly a jde do čela, bude to start cíl jako loni Elite?