Druhý zápas nového ročníku ve prospěch Traverzáků

02.09.2020

Jednoznačný zápas nového teamu HC Traverzáci který nedal šanci Žralokům avšak na konci poslední třetiny byli cítit ostré zuby žraloků

Peřina 1+1, Pubuda 4 tresnté minuty (TRZ) / Hňilička 1+1, Skála 26 zákroků (ZRB)

Traverzáci od samotného začátku hry diktovali hru,tlak na branku soupeře vyustil v první branku zápasu kdy po krásné nahrávce Steckera vsítil branku Peřina.další branka nenechala na sebe dlouho čekat. střelec první branky Peřina trefil tyčku a puk se štastně odrazil před volného hráče Hnátka - 2:0! hra se převalovala z jedné strany na druhou ale více ze hry měli pořád Traverzáci

V této části hry se bohužel hra kouskovala a hosté se po 7 minutách hry ocitli na trestné lavici,gól v přesilové hře sice nepadnul ale po 2 minutách hry po uplynutí trestu se dostal do nájezdu trestaný hráč Pobuda a koncovka byla nádherná! golmán Žraloků byl bez šance a na světelné tabuly svítil stav 3:0 pro domácí team. druhá třetina více zajímavích událostí nenabídla a tak se stav neměnil