Odveta vyšla pro Domynos a jdou dál v bojích o PHM Cup. Roosters poprvé končí dříve než v semifinále

17.07.2020

Napínavý zápas, kde hráli prim především oba skvělí brankaři. Střelecká síla byla na straně Domynos, především Borovský táhl svůj tým a hattrickem pomohl zásadně

Novák 46 zákroků (RST) / Borovský hattrick, Neuman nula (DOM)

Opatrná a pevná obrana Roosters dávala dlouho šanci na vyrovnaný zápas a výsledek, který si určitě Kohouti přáli. Nikdo nebyl schopen prostřelit jak Neumana tak Nováka. Až ke konci třetiny poslal Tůma pasem dopředu rozjetého Borovksého a ten skvělou střelou švihem trefil růžek a Domynos šli do vedení.

Koncentrace na začátku třetin je naprosto podstatná. Domynos ji měli, zatímco Kohouti zaspali a dostali v úvodu hned branku, opět Borovský se prosadil. Zápas byl opravdu kvaltiním hokejovým představením. Žádné gólové hody, ale hokej jako řemen.

Ve třetí třetině nebylo ještě nic jasné, ale Neumann jak již bylo zmíněno držel akcie Domynos vysoko po celou dobu zápasu nepustil nic. Na druhé straně zřejmě našel recept na Nováka Borovský v nějaké tajné kuchařce, protože se mu podařilo dát z otočky branku kterou dovršil svůj hattrick. Posledním kdo promluvil do výsledkové listiny byl Vlček, který krásnou ranoiu přiklepem od modré uzavřel skóre na stavu 4:0

Domynos zaslouženě jdou dál a poprvé za čtyři sezony tak Roosters nebudou čtvrtí, jako ve všech předchozích roočnících. Odveta čtvrtfinále z roku 2019 tak vyšla Domynos na jedničku.