19.07.2020

17.07.2020

Super rychlý nástup Vlků do zápasu, Ilusionisté byli naprosto opaření v úvodu Vlci vedli a měli převahu, ale několik chyb a vyloučení je stálo zápas, odvetu nakonec zvládli Ilusionisté urvat pro sebe

Homolka 2+0 (WLA) / Kolář 4+3 (INT)

Odhodlání a dravý nástup Vlků do zápase kde šlo o všechno. Vyplatilo se hned v úvodu se totiž prosazuje Homolka a posílá Vlky do vedení. Intelsol uplně zaražený těžko hledal klid. Pár pokusů sice poslali na golmana Jurašíka, ale ten chytal skvěle. Odehrány 2 a půl minuty a Vlci jdou dokonce do dvougólového vedení. Kontrolovali hru a bylo cítit,ž e věí v prodložení série. Ale ke konci třetiny je trochu rozhodlily dvě oslabení, ve kterých se Ilusionisté chytli a dali o sobě v zápase výrazně vědět. Hula měl dobrou šanci, ale neproměnil. Až v poslední minutě se děly věci. Rychlé branky Ilusionistů, nejprve Myška po krásné kombinaci svého útoku překonal Jurašíka poprvé, ale pozor za sedm vteřin přidáfá druhý gól. Hned úprk z bule a byl zápas rázem otočen na stranu Ilusionistů, kteří najednou byli na koni

Ve druhé třetině se prosadil Kulda, který si udělal pěknou stahovačku a hodil si kotouč na backhand a skvěle trefil pod víko branky. Ilusionisté navyšovali svůj náskok i pomocí náhody, skákavý smolný kotouč který zapadl až za čáru to byl už čtvrtý gól v krátkém časovém rozmezí a když se Vlci znovu nadechovali, srazil je tento smolný gól opět na zem. Do konce třetiny ještě Kolář prial svůj druhý gól. Dostal nahrávku z poza branky a bombou z prostoru mezi kruhy propálil smutného Jurašíka. Po dvou třetinách tak stav 5:2 pro Intelsol

Ve třetí části už bylo vidět že Intelsol hraje v klidu a Vlci už nemají síly prodlužovat svou sezonu a bojovat o další kola. Ilusionisté přidali ještě další branky a korekce Mazánka a Šilhana s tím už nic nenadělala. Bylo jrozhodnuto a Ilusionisté tak po dvou vítězstvích jdou do semifinálé