Nula vzadu, půltucet vpředu. Intelsol nedal Vlkům šanci a vede v sérii o postup do semíčka

12.07.2020

Organizace Intelsolu zdá se býti dobře připravená. Rychlost, preciznost, to co zdobí většinou i tým Vlků, dnes předvedli především Ilusionisté. Jasné vitězství v prvník důležitém kroku v Playoff!

Myška 2 góly, Hroboň 2 asistence, Stýček NULA! (INT) / Wolves střelecky naprázdno (WLA)

Rychlý nástup pro Intelsol, ihned dali branku po minutě hry. Kolář využil svůj kousek prostoru k zakončení a poslal Intelsol do vedení. Vlci neměli prvních pět minut jedinou střelu na bránu, zatímco jejich golman Kucarov hasil co se dalo. Intelsol měl lepší pohyb a šlapali na plné obrátky. Letní termín zúžil silnou sestavu Wolves a ti se do zápasu dostávali velmi těžko. Navíc dostali gól v přesilové hře pěti proti třem. V těchto chvílich spíše potřebujete od týmu branku, určitě není možné obdržet gól. Říká se, tým který nedá branku v přesilovce pět na tři si nezaslouží vyhrát a tým který inkasuje už zřejmě nemůže myslet na body ze zápasu vůbec. Rána pro silné Vlky, která nasměřovala Ilusionisty k vítěszství

ve druhé třetině přidal gól skvěle hrající Myška a bylo jasné že ze stavu 3:0 se málo střílejícím Vlkům už nepodaří vrátit. Malá touha po zakončení. N adruhé straně Intelsol byl parádně připraven a všichni hráči hráli přesně to co bylo potřeba. Žádné zmatky, žádné prodady, žádné zbytečné fauly. Výkon který je odrazovým můstekm v bojích pro pohár

Třetí třetina plynula svižně. Intelsol se již nikam nehhnal a marná snaha Vlků o zvrat nebo aslespoň o čstný úspěch. I když na tribunách stále byla víra ve zvrat, zkušení a dobře takticky připravení Ilusionisté si zápas vzít nenechali, naopak ještě přidali dvě branky a rozhodli, že vstup do Playoff je jejich.

Intelsol nechce zopakovat loňské rychlé vyřazení a je připraven. Vlci bojují s účastí svých opor, pro které je letní program problematický, ale na to se nejde vymlouvat v Playoff je možné vše, uvidíme co přinese odveta