Opět zápas ozdobou Playoff, HTP musely zabrat na plný plyn aby vyřadili srdnaté Superheroes

15.07.2020

Začátek zápasu zvládli skvěle SHS a hráli parádní hokej, nervozita na straně HTP však byla zlomená dvěma rychlými góly, které rozhodly že HTP půjdou dál

Významný Malecký a Kriesman gól (SHS) / Tlustý 4+4, Priganc 1+3 (HTP)

Belskový nástup do utkání a bylo opět rozhráno skvělé utkání. Po chvíli vedou SHS a mají kotouč pod kontrolou, nepouští soupeře do velkých šancí a na straně HTP je cítí nervozita. Kriesmanův gól byl překvapením pro všechny přítomné. Zápas byl v krásném tempu a na obou stranách byla vidět kvalita a připravenost a odhodlání. Vyrovnání z hole Kadlece bylo pro HTP důležité, začali se trochu uklidňovat. Další branku přidal Kučera a zdálo se že HTP začnou kontrolovat plochu. Ale dravý Malecký je vrátil zpět na zem, bylo vyrovnáno. Na koho jiného by se měly Tréninky spolehnout než na Tlustého. Ten si vzal kotouč a sám poslal svůj tým opět do vedení 


Druhá třetina z počátku vypadal dobře pro SHS, měli skvělé šance a golman HTP se musel dost otáčet, zvládl to a pak přišla osudová tříminutovka pro celý zápas. Tlustý se utrhl jel sám na golmana Gross ho skvěle vychytal, ale Tlustý ještě odražený puk poslal na pravou stranu a tam byl uplně volný Jasanský. Nesmírně důležitý gol do odkryté klece. Superheroes ztratili zápas v tomto momentu, když Kulich posla kolmici na Tlustého a ten se již nyní napoprvé nemýlil. Ob jedno střídání přišla další rána, Tlustý opět operoval, golmana nevyšachoval, ale psolal skrz brankoviště velmi chytrou nahrávku a tam byl Pribula, který už nemohl minout. Najednou byl zápas na straně HTP.  


Třetí třetina už byla jen jízdou HTP na vlně euforie a úspěchu. Tlustý si našlápl podél mantinelu a z levé straně prostřelil jinak skvělého Grosse.Postupně se navyšovalo skóre a bylo jasné, že HTP půjdou do semifinále. Superheroes podporováni až do konce silnou základnou fanoušků v hrdinských kostýmech dohráli zápas se ctí, ale už jim došly síly. 

Postup pro HTP po těžkých zápasech. První kolo a hned museli šlapat naplno. Superheroes udělali radost všem tak vyrovnanou sérii. 


Postup pro HTP po těžkých zápasech. První kolo a hned museli šlapat naplno. Superheroes udělali radost všem tak vyrovnanou sérii.