Vyrovnané první čtvrtfinále mezi HT.CZ a Elite. Vítěz nakonec favorit

16.07.2020

Až do třetí třetiny nebylo jasné kdo má navrhc oba týmy hrály naprosto vyronaný zápas. Rychlé góly ve třetí třetiny rozhodly, že nakonec body berou Elite. HT.CZ prostě zahrát umí

Jícha hattrick (HTC) / Klečka hattrick, Krejčí 4 body(EHT)

Zápas začal vlažně a opatrně z obou stran. Rychlé vyloučení hráč HT.CZ dalo šanci EHT, ale dopadlo to jinak proti očekávání, v oslabení ujel Tauš obtočil se kolem obránce před brankařem a z otočky dal branku na 10 překvpaení pro celý stadion HT.CZ vedou v oslabení. Následovala paážč ve které se hledali hlavně hráči Elitu, nemělai takovou jistotu na holích, přesto se jim podařilo prosadit. Horevaj poslal na volné levé křídlo pas a Gramlica si nabruslil do útočného pásma a vykláněčkou na střed se dostal mezi kruhy . a po zemi prostřelil. Elite ale šel do vedení velmi rychle po vyrovnání, střela opět po zemi převapila Hojmana v brance HT.CZ. Ale opět HTC se vrací do hry a ukazují svou sílu, od modré na modrou se rychle vysunují do útočného pásma a dostali se tak do přečíslení, Elite propadl a tak mohl nakonec zakončovat z ostrého úhlu Peťovský a vyrovnal opět na 2:2. Elite předveli velký tlak v přesilovce pěkné kombinace a zámek ze kterého se HTC nedařilo vymanit. Dvakrát ae ale kotouč potácel v brankovišti přesto to gól nebyl, vždy se podařilo obraně ho dostat pryč do bezpečí

Druhá třetina začala hlavně šancemi HT.CZ kteří byli aktivnjěí. Elite se jakoby stále strachoval o výsledek ze zápasu. Bylo vyrovnané utkání, jak jsme již zmiňovali. Klečka s krejčím sice poslali Elite do veení o dvě branky, ale minutu na to jse vrací HT.CZ ve velkém stylu. a srovnájaí zase zápas na nerozhodný stav 4:4. Za pochvalu stojí především krásná kombinace Šturma s Divíškem

HTC byli dlouho pod zámkem, ale střely mířily často mimo nebo končily na bruslích či hokejkách obránců HTC. Nakonece se ale přesto podařilo ELitu dostat do vedení Krejčí poslal střelu od modré dobře mířenou na teč před bránu, kde číhal Klečka a krásně usměrnil nad betony golmana. Hned na to se znovu vlnila síť za zády Tréninků.cz Erbrt se prodral do útočného pásma a nemýlil se. Najednou takto vyrovnaný zápas se výsledkově proměnil. Dvě rychlé branky a favorit vedl. Klečka se dostal do pohody a před brankou se mu ve třetí části dařilo dostal pěknou nahrávku od Petráčka z poza brány Klečka poslal svůj tým do vedení o tři branky. HTC ale nesložili zbraně. Rychlý trhák a v pádu zaknčoval Jícha. Golman už ležel, ale kotouč nepokryl a tak skončil těsně za čárou po dorážce dravého Jíchy.Neuznaná branka po odpískání mohla v čase 41:13 vše rozhodnout ,ale bylo písknuto dříve než hráči EHT dotlačili kotouč za záda Hojman, ale po pár minutách přesto tento rozhudiící gól přišel. Upně volný Krejčí před brankařem mohl nadvakrát dorážet a zvyšoval na 8:5. TO už zbývaly jen tři minuty do konce.a zdálo se že je rozhodnuto Nečkaný ale byl vývoj posledních minut, HTC opět dokázali snížit, pěkná střela a která k údivu všech opět zdramatizoval a konec utkání. Pečeť dal zápasu Novák, který využil šance kterou mmu nabídli HTC tím, že logicky odvolali brankaře, tedy do prázdné branky nakonec rozhodl utkání. . SKvělý zápas z obou stran

Zápas tedy patří Elite ale Tréninky.CZ předvedly svkělou hru!