První semifinálový zápas berou Kosti, porazili Mimoňe

23.07.2020

Zápas začal v klidném až pomalém tempu, vývoj byl do půlky zápasu vyrovnaný, ale pak se rozjeli střelci Kostí a dotáhli zápas k vysoké výhře.

Bartoš 6 bodů, Ischoev 5 bodů (KOS) / Pitoňák 1+1 (MIM)

Třetina začala ve vlažném tempu, jakoby nešlo o postup do finále. Mimoni lepili sestavu složitě a bylo znát, že hned po zápase čtvrtfinále mají těžké nohy. Kosti se naladili na stejné tempo a působili také trochu ospalým dojmem. A také přišel trest za neaktivní přístup. Před brankou z ostrého úhlu zavěsil z záda Hadrbolce Pitoňák. Do konce třetiny se podařilo ale Kostím vyrovnan stav Muller zakončil krásnou rychlou akci.

Ve druhé třetině bylo cítit, že se zvedají hráči Kostí a začali dost točit Mimoně v obranném pásmu. Ale paradoxně dostali gól Skramužský dostl v přesilové hře krásnou nahrávku od Klečky a Skramužský se nemýlil a opět poslal Mimoně do vedení. Pak se ale strhla lavina branek od Kostí. Postupně vyrovnali a nakonec navýšili hráči Kostí výsledek až na 6:2. Bylo vlastně hotovo, bylo vidět, že Mimoni již síly nemají a Kosti budou dominovat

Třetí třetina jen potvrdila, že Kosti se naladili na svůj rytmus a jdou za dalšími góly. Stihli nasázet ještě čtyři branky a tak celkově dali Mimoňům destíku.

Zápas ukázal že oba týmy mají šanci porazit jeden druhého, ale pro Mimoně to znamená že musí bojovat o každý puk srdnatě a na to potřebují více síly a zřejmě povolat i další své hvězdy. uvidíme co přinese odveta