Těžce vyrovnaný zápas, drama až do samého konce. Gastoni ale poráží Lenovo

16.07.2020

Přetahovaná od začátku do konce. Krásné akce,super hokej. Velmi vyrovnaná s=ériue se zrodila mezi Lenovem a Gastony. Rozhodla až smršť branek Gastonů v konci třetí třetiny

Benka 1+3, Hájek a Šimek 2 góly (GAS) / Lassig 4 góly, Báča 1+1 (LNV)

Ze spíše zmatečného úvodu zápasu se vyklubal první gol ze strany Gastonů. Důrazná práce borců v modrém a Gastoni šli do vedení po necelých čtyřehc minutách hry. Kdo jiný než Benka by mohl otevřít skóre. Gastoni měli po golu více šancí

Začátek třetiny hned přeilová hra která srovnala vývoj zápasu. Lenovo se tak vrátilo do utkání právě včas a začalo se opět jak se říká od nuly. Vedoucí týmu Báča využil zřejmě po nacvičené kombinaci přesilovou hru a nedal Svobodovi žádnou šanci. Tato sitauce nakopla Lenovo, hned byli na koni a Lasig měl pěkné šance ale Svoboda tentokrát skvěle rozhtáhl své betony Nakonpnutí z prvního gólu bylo znát. Lassig se konečně prosadil a mohl tak potěšit fanoušky kteří se přišli podívat speciálně na něj. Bylo to skvělé zakončení rychlého přečíslení. Gastoni lehce zmatkovali a nehráli se svým klasickým klidem. Ale po vedoucím gólu se vrací do hry a tempa Gastoni. Krásná kombinace z levé strany před golmanem nahrávka od Vondráčka a Benedikt zakončil do prázdné branky. Srovnáno opět 2:2. Jak to tak bývá po brance kyslík do žil proudí mnohem lépe a Gastoni měli šanci zápas opět poslat na svou stranu ale Benku překrásně vychytal Hejna, který dále čelil spršce střel. Lenovo se ne a ne vymanit z obranného pásma. Smolná situace na obrané modré gastonů jim ale sebrala vítr z plachet. Už to vypadalo, že půjdou do brajku, ale zaškobrtnutí hráče způsobilo, že Půlpán mohl do útočného pásma a poslal kotouč na rozjetého Lassiga, ten proměnil krásnou rano pod výko. Lenovo vedou 3:2 a takovým sýledkem končí i celá třetina

Dočkali jsme se opět vyrovnnání v tomto těsném zápase. 4tyři minuty uplynuly ze hry a v útočném pásmu se dostali Gastoni přd golmana ten měl před sebou mnoho těl, kotouč si vzal Šimek a dostal se do dobré pozice, sice na backhand, ale krásně pod vko. Gastoni tak tlačili dále a dokonce dostali šanci přesilové hry.Hrli ji velmi dobře. Několik skvělých střel, Šimek nebo Benkapálili ostře ale golman odolával. Když se podařilo Lenovu vyhodit, byl to naopak impoulz pro Gaston. Ti rozehráli rychle zavezení do třetiny, po ose, Benka Hájek si našlápl Kryštof Šimek a krásně individuálně vymíchal obranu i golmana a zavěsil pod víko. Gastoni vedli. Lenovo potřebovalo se hned vrátit do hry. A to se povedlo, dostali šanci přesilové hry. ALe propadli a opět musel Hejna čelit nájezdu Gastonů kteří byli v laufu i ve svém oslabení. Hájek dal gól když Lenovo nepřešlo přes svou modrou a nechali trestuhodně tyto silé hráče gastonů kombinovat před brankařem. Vypadalo to zle nedobře pro Lenovo. Ale měli šanci Jungmann dostal skvělou nahrávku od Lassiga ale nerpostřelil Svobodu v zápětí zaznělo břevno po střele Lassiga. Šance ožila! Lassig opět dal branku, dosáhl na hattrick a minutu 17 vteřin do konce. Lenovo se zkoušelo dostat do tlaku aby mohlo odvolat golmana, ale ten si vybral okamžik kdy Gastoni opět získali kotouč a dali do prázdné brány. Ale pozor 16 vteři a Lenovo ještě dává gól Lassig bombou prostřelil od tyče k tyči a ještě dal naději Ale nakonec Gastoni uspěli a vyhráli. Dramtiské utkání.