Kosti po dvou zápasech jdou do semifinále, vyřazují Tréninky B

19.07.2020

Nebylo pochyb o tom kdo je fakvorit a i zápas skončil jasným výsledkem. O postupujícím není pochyb. Kosti jdou dál v bojích o medaile

Gubáni, Kocián 2 góly (HTB) / Ischoev 3+4, Kolář 3+3 (KOS)

Zápas začal relativně klidně a bez velkých emocí, jakoby vůbec o nic nešlo. Kosti hráli velmi rozvážně, HTB se také nikam nehnaly. První vzrušení zajistil překvapivě Kocián v modrém dresu Tréninků, který otevřel skóre. Překvapení pro všechny hráče i především mohutný zástup fans Kostí. Ti se začali trochu více probouzet a možná i posun startu utkání se projevil na trochu vlažnějším rozjezdu. Ale Vyšinský vyrovnal a nakopl tým k lepšímu výkonu. Pak indidivuálně zapracoval a Kaprálka v brance překonal Ischoev. Zápas byl dle předpokladů otočen ve prospěch Kostí. Ale ne na dlouho. Gubáni, tahoun týmu totiž opět vyrovnal skóre. Zápas nebyl rozhodnutý a bylo to vyrovnané utkání. Ale HTB zlomila dobrá dvoumintovka Koláře. Ten dobře stínil před branou a tečoval střelu od modré a opět poslal Kostí o gól do vedení. Za nedlouho zakončoval skvělou akci svého týmu a těsně před sirénou navýšil stav zápasuma 4:2

Začátek druhé třetiny jasně patřil Kostem, ti už se dostali do tempa a hráli sp řehledem. Po Ischoevově trefě v začátku třetiny velmi rychle navázal Kolář další brankou, byl to pro něj třetí gól v zápase a tak by i diváci mohli poslat na led pár kšiltovek, ale zřejmě si nevšimli, že dosáhl na hattrick. Celkový počet pěti kotoučuů za zády Kaprálka rozhodlo, že zápas má jasného vítěze již po druhé třetině. Bylo rozhodnuto a Kosti mohli už v klidu dohrát zápas. HTB ukázaly snahu gól daly, ale bylo to málo

Třetí třetina plynula rychle, tak jako obě předchozí i tato byla bez vyloučení a už se jen měnilo skóre. Jediným střelcem byl Gubáni, který snížil na konečných 4:9

Zápas který plynul jasně k očekávanému vítězství silných Kostí. Uvidíme kdo na nějde recept, zatím jedou jako správně namazaný stroj!