Jednostraný zápas vyzněl pro Kosti, výsledkově ano, sportovně? Až natolik ne

13.07.2020

Rychlé vedení Kostí přesto první třetina vyrovnaná, zápas plný vyloučení dohadů a potyček. Toto nebyla oslava hokeje. 

Ischoev 8 bodů, Muller 7, Štastný 6 (KOS) / Nosko a Štěpánek střelci (HTB)

HTB měly připravený systém a taktiku, bohužel první velkou šanci Kosti využívají a dostávají se do vedení. Následovalo mnoho zvláštních ppůtek, šermovaček ai slovních přestřelek. Vyloučeno bylo několik hráčů současně.Až konce třetiny přidali Kosti další branky, do té doby poctivá obrana skvělý Kadlec drželi HTB ve hře. Bohužel dvě přeilové hry jedna 4 na 3 a druhá 5 proti 4 byly využíté a Kosti měli v kapse slušný náskok před druhou třetinou Silná sestava Kostí, ukazoval stále více svou dominanci na ledě. Tuto třetinu gólově jasně ovládli Kosti dali 9 branek. Jako již tradičně skvěle zahráli Ischoev Muller ale také kapitán Šťastný. Hráči kteří se rozhodně neztratí a mohli by být rozdílovými i v TOP diviz PHM. Štěpánek který dal gól HTP v oslabení sice probudil trochu naděje na lepší výsledek, ale nešlo zastavit rozjeté Kosti 


Zápas pokračoval jednostranně a to navíc Kadlec v brance HTB chytal co se dalo navíc. Kosti dotáhli zápas do vítězství zcela jasně bez větších herních potíží. 


Bohužel jsme byli svědky v tomto utkání několika slovních a zcela zbytečných útoků ze strany Kostí. Za stavu, kdy je vše jasné přesto se v hráčí Kostí našla chuť soupeře osočovat a někdy i ponižovat. Věříme, že vše je o vzájemném respektu a úctě a v případě pokud tým vede o dest branke není nutné ještě soupeře mlátit. Apelujeme na aktéry dalších utkání aby si vzpomněli proč se celý amatérský hokej hraje, pro radost.