Car-Back srdnatě vzdoroval a potrápil favorizované Žraloky. Ti přesto berou vedení v sérii.

13.07.2020

Velmi vyrovnané utkání, Žraloci úvod trošku prospali a Car-Backu kdyby nedošlo palivo,možná mohlí vést právě oni

Pražák 2+2, Štruc 1+1 (ZRA) / Patočka 1+1 (CAR)

Zredukovaná soupiska na Playoff pro Car-Back přesto složila zajímavvý tým, který hned na úvod zápasu ukázal, že to nebude v žádném případě formalita, jak by mohl zápas prvního po základní části s osmým týmem předesílat. Žraloci začali velmi neklidně a nedařil se jim jejich klasický hokej. To Car-Back pečlivě bránil a měl někoik šancí a Šimek v brance Žraloků měl co dělat. Po pěti minutách hry šel na trestnou hráč Car-Backu, šance pro Žraloky dostat se do herní pohody, ale světe div se nedošlo k tomu. Naopak Car-back dali z úniku gól a dostali se do vedení. To ještě více opařilo Žraloky a Car-Back měl více ze hry. Až vyloučení v závěrtu třetiny pomohlo žralokům zpět do tempa. Využitá přesilovka, byla srovnáno. Pražák, tahoun Žraloků nastartoval svůj výkon v zápase. Dvě minuty před sirénou ohlašující konec třetiny se prosadil ještě skvěle hrající Čespivo. Dostal svůj tým do vedení. Do této chvíle ale měl více ze hry a pohyb byl na straně Car-Back, ale tento gól vše změnilNástup do druhé části byl odlišný. Žraloci začali více bruslit, přidali na přesnosti a na druhé straně Car-Back začali hrát trochu bázlivě a tím pádem nepřesně. Dostávali se čím dál častěji pod tlak. Přesto měli mnoho šancí v přesilovkách, které ale nebyly využité. Druhá třetina tak gólově patřila Žralokům. Car-back se zřejmě příliš soustředil na obranu nedostat branku a udržet hratelný stav a proto možná zápas nebyl vyrovnán. Svou měrou k tomu přispěl i Šimek který chytal parádně a především proti Polinskému s Patoučkou chytal perfektně.

Nic však nebylo rozhodnuto. Bylo stále o co hrát ve třetí fázi. Zvláště když Car-back přečkal další oslabení, vypadalo to že by se mohl dostat zpět na dostřel, ale opět každá střela mířila buď mimo, nebo čaroval v brance Šimek. Žraloci začali dominovat hře a také přidali ještě další dvě branky, a rozhodli, že vedení už je natolik vysoké, že dnes bude vítězem Žralok!  

Vlažnější úvod pro Žraloky, srdnatý a skvělý výkon Car-Backu, přesto pohledem na skóre přesvědčivé vítězství. Skvělý první krok pro favorita čtvrtfináloév série