Aligátoři zabrali a cenný skalp Car-Back jim vrací šanci na playoff

07.06.2020

Oba týmy hráli s nasazením a i když byly dlouhá pauza zápas i dost důrazný. Druhá třetina byla divoká, ve třetí třřetině skvělý výkon brankaře Aligatorů Fausta

Novák 1+2 (ALI) / Polinský 2+1 (CAR)

Aligátoři využili přesilovku a dostali a otevřeli skóre. Car-Back však dokázal vždy odpovědět. Polinský režíroval hrodpověď jak na první gól Bartoše tak následně na druhý. Znovu do vedení sice posíall Aligátory Kaiser, ale Polinský vybídl ke skórování svého spoluhráče Hofmana. Po první části tak vyrovnané skóre 2:2:

Druhá třetina byla příliš tvrdá a někdy zákeřná. Velká škoda, hokeje bylo méně. Mnoho vyloučení drobilo hru. Přesilovka pět proti třem přinesla Aligátorům vedení a těsně v závěru při hře 4:4 dal gól Novák a Aligátoři z této "drsné" třetiny vyšli lépe. Vedli o dvě branky.

Sice se Car-Backu podařilo ještě ve třetí třetiny dostat se na ztrátu pouze jednoho gólů. Opět polinský skvěle zakončil a očekvalo se, že bude brzy vyrovnáno, ale Car-Backu se prostě nedařilo a proti úporné a poctivě obraně Aligátorů se nešlo prosadit. A tak naopka konec zápasu ještě potvrdil výhru Aligátorů. Kaiser dal svůj druhý gól zápasu a opět poslal svůj tým do dvoubrankového vedení. Hrouda pak po pěkné kombinace s Dančákem a Novákem rozhodli, že ALigátoři získávají oba body a poráží rivala Car-Back