Jokers v přáteláku poráží Lev který celý víkend trénoval!

08.06.2020

Taktické pokyny z kempu na kterém byl Lev víkend před zápasem se zřejmě minuly účinkem. Naopak Jokers se zdáli lépe organizovaní a hra byla z jejich strany výrazně chytřejší. Výsledek tak odpovídal předvedené hře. Vyhrál lepší.  

Hudler hattrick (LEV) / Rozlívka 3+1, Šimek 4 asistence (JOK)

Jokers začali velmi dobře a hned na začátku se chytli při přesilové hře. Golman Lva Pazdera však chytal hned od počátku v dobré formě. Nestačil až na pěknou akci Žolíků, Rozlívka si otevřel svůj střelecký účet a Jokers šli do vedení. Lev se trochu zvedl v aktivitě při přesilové hře, kterou až na jejím konci využil urostlý útočník Hudler. Před koncem třetiny se bohužel stalo nepříjemné zranění. Lev přišel o hráče Havla, který měl řeznou ránu na zápěstí, způsobenou zásahem bruslí od spoluhráče. Smolný moment. Jménem soutěže PHM děkujeme všem kteří pomohli na místě. Lukáš Halota a zástupci z Drink Team za zavolání záchranné služby. Po vynucené pauze, dali hráči Jokers ještě jeden gól a šli tak do další třetiny ve vedení 


Tak jak v první třetině, tak v druhé dávali branky jen Hudler a Rozlívka. Lev začal lépe, šel do vedení, otočil postupně na 4:3. Ale dělal stále velké chyby v obraně. A do tolika šancí se nedostával a když se do šance dostal, tak Kaprálek měl velmi dobrý den. Více práce měl i tak Pazdera, dělal co mohl, opravdu dobrý výkon. 


Poslední fáze zápasu patřila Jokers, krásnými kombinacemi si dokázali rozložit obranu a tam už ani skvělý brankář nempomohl. Jokers tak naonec získali Lví skapl. Nebyl to soutěžní zápas, přesto dobrý start po pauze pro Jokers a Lev bude muset soustředění brzy zopakovat.


Přejeme brzké uzdravení Martinovi Havlovi a brzy další zápasy v PHM Cupu