Sprcha střel proti Superheroes z hokejek Elite. Jasná výrha lídra soutěže

07.06.2020

Zápas jen s jedním vyloučením a to ze příliš mnoho hráčů se hrál svižně a plynule. A Elite si dokráčeli pro jasnou výhru

Erbrt 3+1, Daniel Krejčí 4+3 (EHT) / Mojžíš 1+2 (SHS)

Superheroes chyběli některé důležité opory. Mojžíš se Smolíkem se sice snažili, ale chyběl jim parťák Kriesman. A tak se Superheroes v začátku soustředili na pevnou obranu. Vypadalo to že taktika není špatná, ale přeci jen Elite se cyhtli v deváté minuťe otevřeli skóre a nakonec do konce utkání vyhrálvali 4:0

Druhá část zápasu patřila také Elite. Až v samotném závěru se poprvé prosazují superhrdinové. Jejich první úspěch dal Turek. Za Elite se svkěle představil Erbrt . Těžil se skvělé práce Daneial Krejčího , ten rozjižděl pěkné akce. Druhá třetina byla 4:1 a tak bylo jasno.

V třetí třetina byla už bylo jasné, že vítěz je jasný. Elite si nenchají výhru vzít. Možná toto uklidně pomohlo Superheroes k dalším třem brankám, ELit už nebránili tak precizně jak jsme zvyklí.. Trafil se Smolík pěkným gólem. A vsamotném závěru Mojžíš a Turek.

Superheroes z tohoto utkání určtě body nečekali. Jsou na hraně playoff a tak v posledních kláních musí zabrat, nebo půjdou do playoff právě proti Elite