Prořídlé sestavy na obou stranách, vyrovnaný zápas, radostnější ale pro Mimoně

05.07.2020

Až do úplného konce vyrovnaná hra. Aligátoři poslední kola jdou nahoru a trápí i favority Klasik divize 

Pojar, Pihorna, Kaiser góly (ALI) / Karabec 4 góly (MIM)

Mimoni sice šli velmi rychle do vedení, když se ke skvělému večeru odrazil právě tímto gólem Karabec. Už od počátku bylo vidět že Mimoni nejsou ve své klasické pohodě a budou to mít těžké. Jejich brankář byl od začátku v permanenci. Důraz Aligátorů byl velký.Ve druhé třetině ho přetavili v úspěch a Aligátoři otáčí. Kaptián Pojar důrazem dostal za Remešova záda kotouč a nastartoval svůj tým. Pihorňa na něj navázal a zápas vypadal lépe pro Aligátory. Ale konec třetiny si nechali útéct a Mimoni se mocně vrátili do zápasu. Klečka a opět Karabec ukázali svou zkušenost. 


Kaiser vrací zápas na začátek, skvělou trefou a začíná se od nuly, je vyrovnáno. Ale jak jsme zmiňovali Karabec byl ve formě. Velmi rychle poslal opět Mimoňské do vedení. Aligátoři spěchali za vyrovnáním a šancí měli dost, ale už bez gólového efektu. Navíc ani hra v šesti jim nevyšla, naopak přes celé hřiště do prázdné dovršuje skvělý výkon večera Karabec, kterému narhál dokonce golman. 


Takhle má vypadat vyrovnané střetnutí a určitě se líbilo záplavě fanoušků především Aligátorů, kterým tímto děkujeme za skvělou návštěvu.