20 branek pro Kosti. Drink Team měl plné ruce práce s útočníky Kostí

02.07.2020

Zápas nebyl celou dobu tak jednostranný jak by skóre mohlo napovědět. Ale poslední třetina byla smrtící a Kosti prostě šli jen zatím nahnat si osobní statistky

Brandejs hattrick (DRT) / Ischoev 7+6!! Šťastný 3+3 (KOS)

Kosti museli vyhrát a do zápasu nastoupili naplno. Žádné podcenění. Kosti bojují o pozice v tabulce a chtějí mít co nejlepší lost. Drink Teamu už o nic moc nešlo, hlavně si zahrát.oba týmy ale byly aktivní v útočném pásmu, jen Hadrblec byl proti aby puštěl puky za svá záda, což na druhé straně se nedá říci o Príhodovi. Tomu se nepodařilo zavřít klec a nedokázal tak zabránit chybám nebo někdy laxnosti svých obránců. Kosti jasně vítězí první část zápasu 5:1

Druhá část, zde se prosazuji střelecky pouze Kosti. Je pravdou že i v této fázi hry stále Drink Team měl snahu a v útoku především, ale Hadrbolec ladil formu na Playoff

Stejně tak zbytek hráčů Kostí, ti prostě vědí, že je čekají těžké poslední kroky v Playoff a proto se zřejmě chtěli dostat do střelecké pohody. A tak neváhali nasázeli Drink Teamou devět brankek v poslední třetině. Jasná výhra, rekordní v sezoně!