Velké vítězství Intelsolu! Roosters odchází bez bodu.

09.07.2020

Zápas totálně ovládnul Intelsol. Roosters se poslední dobou nezdá být ve své kůži.

Tichý gól, Peroutka asistence (RST) / Kulda 2+1, Duben 1+1 (INT)

První třeřtina byla jasně v režii Intelsolu. Většinu času byli totiž všichni hráči v obranném pásmu Roosters. Novák jako vždy předváděl neuvěřitelné výkony. Za to Strýček v bráně Intelsolu, neměl moc příležitostí se předvést. Za první třetinu měl pouze čtyři zákroky. Musíme také vyzdvihnout výkon Ondřeje Tichého, útočníka Kohoutů, kterčý zapříčil všechny zákroky Strýčka. V první třetině Roosters jasně vedlo na buly, gólově však měl Intelsol navrch. Intelksol otevřel skóre, když se Nováka přestřelil Josef Hroboň. skóre 1:0 si Intelsol držel dlouho, ale v páté minutě se konečně Tichém podařilo skórovat, dorovnal tak na 1:1. Intelsol však stejně přecházel do třetiny vítězně. Po dlouhé útočení se podařilo skórovat, Holinkovi. Stav po první třetina 2:1.

I ve druhé třetině měl jasně navrch Intelsol. Opět jsme se většinu času pohybovali v jejich útočném pásmu. Novák však opět válel, stejně jako obrana Kohoutů. V probíhající třinácté minutě padla první a poslední branka druhé třetiny. Vojtěchn Kulda, dostal Intelsol do bezpečí 3:1. Po té následovala jen řada vyloučení. Dokonce i dvíojitý trest za vysokou hůl, když útočním Intelsolu nešťatsnou náhodou zranil hráče v obličeji vysokou holí. Hráč Roosters po zranění zápas opustil.

U obou týmů bylo jasné postavení tabulce už před utkáním, tedy ve finále o nic nešlo, ale naladit se správně na playoff, to je důležité. A to vyšlo lépe Intelsolu