Lev vystřelil jen pětkrát a Ilusionisté jej deklasovali

02.07.2020

Zápas kdy bylo od počátku jasné, že Intelsol ovládá kluziště. Navíc vynucená změna na brankářském postu.

Hroboň 2+2, Myška 2+3 (INT) / Střídání brankařů Kusnír >< Pazdera (LEV)

Rychlý nástup, Intelsol na nic nečekal, zamknul soupeře a hned střílel ostrými. Pazdera sice odolal několika střelém ale po čtyřech minutách už Ilusionisté poprvé vedli. Tím se absolutně odbrzdily útočné choutky Ilusionistů. Lev se nedostal ani z pásma a Pazdera musel chytat co šlo. Bohužel byl limitován zraněním a i přes bolest nastoupil do brány. Po čtvrté brance však usoudil, že by se jeho zdravotní stav zhoršil a tak dolšo k odchodu brankaře. Nahradil ho a do výstroje se převlékl Kušnír, takže první třetina byla přerušena. Kušnírův nástup do branky byl famózní a první gól který dostal od Holakovského byl spíše šťastný kotouč který jej přeplachil.

Druhá třetina byla jasně v rukou Intelsolu. Velké zámky při kterých i Intelsol dokázal vystřídat, zatímco Lvi se cítili jako na kolotoči a nemohli ani vystřídat. Ačkoli měli Lvi mnoho šancí v přesilovkách v této části hry, nic kloudného nevymysleli. Sporadické pokusy, které někdy ani nedoletěly na brankaře. Obrana Intelsolu je pevná a hrající precizně, a tento den byla takřka bezchybná

Za stavu 7:0 se startovala poslední třetina. Bylo jasné, že o nějakém vyrovnání nemůže být ani řeč. Snad jediné bylo otázkou. Udrží Lev rozdíl na jednociferném výsledku, nebo dostane deset branek? Odpověď byla ke konci utkání následujcí, neudrží dostali 10 branek. Zvládne udržet naopak Intelsol čisté konto! Ano aby ne. Však na brankaře Inlusionistů šlo pouhých pět střel. ANo opravdu jen pět zákroků brankaře Strýčka. Ten se bavil většinu zápasu tím, že si bruslil ve svém obraném pásmu kde se téměř nic nedělo.

Zřejmě nejjednostranější zápas sezóny v TOP divizi. Není pochyb o tom, že Intelsol může mířit vysoko, naopak Lev musí jasně zlepšit svou kompaktnost, taktiku a sestavit zpět stálý tým