Těžké vítězství Roosters nad Přírodovědou

11.06.2020

Rychlý férový zápas, který se rozhodl až těsně před koncem třetí třetiny. Velký tlak na bránu a z toho padnul gól na 4:3

Ciesarík 0+2, Šulc 1+1, Novák 43 zákroků (RST) / Kučera 1+1 (PRI)

Ze začátku to vypadalo , jako hra na jednu branku, golman z týmu Roosters měl po první třetině 20 zákroků.

Hned po první třetině se tým Roosters vzpamatoval , a utkaní začalao být napínavé a vyrovnané, rýchlá hra, málo faulů, hodně střel.

Třetí třetina byla ještě zajimavější než 1 a 2, oba týmy nechtěly prohrát a proto bojovaly do konce. Sice úvod patřil Přírodovědě, ale Jiří Novák skákal ze strany na stranu. Na konci třetí třetiny byl tlak na brankaře z týmu Přirodověda UK a bohužel , nedokázal zabránit golům, stav zápasu se překulil na 4:3, posledních 30 vteřin , vysokoškoláci odvolali golmana, ale nedokázali dát gól jelikož Novák pochytal všechno.