HTB bylo k nezastavení! WLB odchází domů bez bodu.

10.06.2020

Suboj o postup do playoff vzaly HTB vážně a předvely skvělou hru a získaly cenné body. WLB se střelecky trápili

Štěpánek 6 gólů, Jelínek 6 asistencí (HTB) / Bartůněk zachránil čest (WLB)

Neuběhla ani minuta a padla první branka a to také poslední v této třetině a to i přes to, že nechybělo ani v jednou týmu pár vyhlášených útočníků. Hra probíhala velmi svižně a hráči vůbec nezdržovali. HTB tak šlo do druhé třetiny s vedením 1:0.

Druhá branka HTB padla v probíhající deváte minutě druhé třetiny. Po dlouhé úseku hry v útočném pásmu se podařilo puk do brány protlačit Martinu Hátlemu. Obrana WLB, ale předváděla neskutečné výkony. Velmi mile nás překvapilo, že i po dlouhé pauze si tým velmi rozumí. Výkon Štěpána Štěpánka a Antonína Jelínka z HTB, byl ale tento večer neuvěřitelný. Ti dva dělali Vlkům největší starosti. V probíhající páté minutě se jejich starosti proměnili v reálný problém. Právě tato dvojice střílí třetí branku HTB. Uběhla sotva minuta a HTB posílá do brány Wolves další branku! To byla poslední branka v druhé třetině a HTB tak šlo do třetí třetiny s jasnou vedením 4:0!

HTB v dnešním zápase asi více toužilo po vítězství a z jejich hry to šlo vidět. WLB však zahrálo výborný zápas i když to přes výsledek možná není poznat. Toto byl rozhodně produktivní večer pro logo Hokejových Tréninků Praha. Áčko totiž v zápase před Béčkem vyhrálo s podobným rozdílem.