Sršni neustále překvapují! Roosters si nevědlo rady.

06.07.2020

Takhle má vypadat hokej! Rozhodnuto nebylo až do třetí třetiny! Napínavý zápas od začátku do konce.

J.Štibinger 3 asis, Zeidler 1+1 (SRS) Tichý 1+1, Kukačka 2+1 (RST)

Zápas byl od začátku velmi vyrovnaný, to se však nedá říct o střelbě na bránu. Nebylo překvapením, že právě Sršni otevřeli skóre utkání, jelikož jsme se většinu času pohybovali právě v jejich útočném pásmu. Nebýt opět nadaného golmana Jiřího Nováka, zápas by byl rozhodnutý mnohem dříve. Sršni nám každým dalším zápasem ukazují své zlepšení. Tým Kouhoutů, jakoby nebyl ve své kůži ("peří?"). Sršni hráli s velkým důrazem a využili každou šanci na střelbu na protivníkova golmana. Zato Roosters vysytřelili v první třetině pouze třikrát.

Do druhé třetiny se šlo s vyrovnaným skóre 1:1. Po tom co nová posila HC Roosters, Lukáš Kukačka, překonal golmana Sršňů. Vyrovnané skóre však vydrželo jen pár vteřin. Roosters si totiž z první třetiny odnesli i vyloučení, které přetrvávalo. Sršni přesilové hry využili a opět tak byli ve vedení. To byla první, ale ne poslední branka ve druhé třetině. Roosters přitvrdili a střelbou se vyrovnali Sršňům. Golmani však všechny střely vykrývali. Až v probíhající třetí minutě Roosters dorovnalo skóre! Lukáš Kukačka, opěět zachraňuje situaci a dorovnává na 2:2.

Třetí třetina, už byla jednoznačnější. Sršni dokázali, že po výhře touží více. Hra se i začala přiostřovat. Nic však natolik vážného aby se musely udělovat vyšší tresty. V probíhající třinácté mninutě, jdou Sršni opět do vedení! Zásluhy si připsala nová posila, Marek Šabek. na tuto branku se i přes veškerou snahu Kohoutům odpovědět nepodařilo. Naopak přišla další branka Sršňů. Po dvou oslabeních, které Kohouti přečkali přišel gól. Vít Veverka proměňuje nahrávku Jana Štibingera a dostává tak svůj tým do většího klidu a pohody. V poslední minutě padly ještě další dva góly, jeden Sršňů a jeden Roosters. Sršni však odcházejí z ledu jako vítěz!

Rychlý napínavý zápas plný dramatických momentů. Takhle vypadá dobrý hokej!