Ve vyrovnaném zápase Elite poráží Lvíčata.

16.12.2019

Hybner 3+5, Škop 4+5 (EHT) Netík 3+1, Toma 2+3 (LEV)

Co na zápas říkají hvězdy utkání?

Luděk Škop, Elite Hockey.

Já si myslím že dneska jsme si konečně zahráli pořádný hokej. Soupeř byl dobrej a bylo super že tam měli i nějaké posili o kterých jsme předtím nevěděli, takže ty zdramatizovali zápas. Rozhodla to netýmovost na druhé straně, když se klíčový hráči rozhodli odejít ze zápasu.

Stanislav Ussov, Fanklub Lev Praha.

No začali jsme docela dobře, půlku zápasu jsme hráli vyrovnaně. Ve druhé třetině to vypadalo v náš prospěch ale třetí třetina nás dostala.

Elite Hockey, jsou tak silnými soupeři, že jen málo který tým v naší lize je schopný hrát s nimi vyrovnaný zápas. Lvu se to podařilo. Samozřejmě v tom hráli velkou roli, Tomáš Netík a Josef Toma, klíčové posily Lva. Ve třetí třetině se to však všechno zhroutilo. Za stavu 7:7, přišlo vyloučení, které Netíka a Tomu tak pobouřilo že se rozhodli odejít ze zápasu, což Lva stálo výhru. Z mého pohledu, byli už Elite na pokraji sil a myslím, že si sami mysleli že prohrají.