Sršni neměli sebemenší šanci. Kalašnikov slaví čisté konto!

17.02.2020

Tlustý 3+3, Bartek 3+2 (HTP)

Co na zápas říkají hvězdy utkání?

Ivan Dunchanka, Hokejové Tréninky Praha.

No, dali jsme skoro všechno. Děkuji klukům, že nahrávali a dávali góly. Dařilo se nám dneska víc.

Jakub Wurzel, HC Sršni Praha.

Dnes jsme nebyli schopni hrát roli plnohodnotného soupeře. Bohužel jsme prohráli. Ten výsledek je po právu tam kde je. My se musíme soustředit na jiné soupeře. Gratuluji Hokejovým Tréninkům k vítězství a doufám že to dotáhnou daleko.

Zápas v podstatě vyhráli nejproduktivnější dvojice HTP. Dunchanka - Zverev a Tlustý - Bartek. Tyto hráče když dáte k sobě, vytvoří vám neporazitelný tým. Čímž se HTP pyšní jíž třetí sezónu. Myslil měl tento zápas velký problém s bránami, které tak nějak nechtěli stát na svém místě a rozhodčí víc jak třikrát musel tento problém řešit. Tento zápas byl rozhodnut již v první třetině, kdy už HTP vedlo na Sršni 6:0. Sršni začali hrát nejlépe až ve třetí třetině a na hře to šlo také znát. V tu dobu už však nemohli vůbec nic změnit. Hra ke konci, kvůli množství gólu, musela probíhat na hrubý čas. Gratulujeme Tréninkům k tak velké výhře a Sršňům přejeme výhru v dalším zápase.