V odvetě Tréninky poráži Lev vysokým výsledkem

28.06.2020

Zápas i průběh zápasu byl pod taktovkou skvělých hráčů Hokejových Tréninků Praha. Přesto oslabený tým Lva nezahrál špatné utkání

Bartek 5+1, Priganc 4 body (HTP) / Pokroný 2 branky (LEV)

Hned v úvodu o sobě dal vědět střelec Bartek. Ale pak se dařilo Lvům držet stav a to především díky skvělé práci Pazdery v brance Lva. Na druhé straně bylo vidět že Lukáš Studený v brance je opravdu trochu studený. Příliš pokusů na něj nešlo. Na konci třetiny se ale prosazují HTP v plné parádě a navyšují náskok na 4 branky.

I začátek druhé třetiny patřil HTP až za stavu 6:0 pro HTP se poprvé prosazují Lvi. Urban ujel a zakončil blafák. Alespoň naděje pro Lev. Možná i první střelecký úspěch pomohl k dvěma brankám v jednom střídání pro Pokorného. Zápas už nevypadal tak výsledkově hrozivě. Ale to HTP dlouho nenechaly, hned opět vzali zápas do opratí a jasně šli za dalším navyšováním skóre.

Ve třetí třetiě se tempo hry lehce zpomalilo.HTP přidaly konečné tři branky a zápas tak skončil vysoko 10:3