Kohouti pečlivou hrou porazili Superhrdiny

19.01.2020

Kriesman a Vlastník po gólu (SHS) / Tichý a Ciesarík 4 body oba (RST)

Zápas sousedů v tabulce, kteří se pohybují na "čáře" dělící postupující do Playoff a ty kteří se do vyřazovacích bojů neprobojují. Utkání slibovalo velkou vyrovnanou bitvu, ale nakonec zápas výsledkově nazančuje, že Kohouti byli lépe připravení. 

I když Roosters začali celý zápas špatně, dvě oslabení hned na úvod a trochu kostrbatý start, přesto se nakonec trefili v první třetině poprvé oni a chytli svůj rytmus. Superheroes hráli dobře, ale zakončení byla buď málo nebezpečná a nebo je eliminoval Novák v kleci kohoutů.


Komentáře Bauer hvězd utkání


Jiří Vlastník ( SHS)

Petr Cieasarík (RST)

No myslím si že soupeř asi o trošku lepší, my jsme se bohužel nesešli, bych řekl. Nevím co k tomu dodat, zlomilo nás to když dali na tři jedna a už se to vezlo. 

Tak hlavně jsme do toho zápsu pořádně šli, protože minule jsme s nima prohráli 7:5, takže jsme věděli že to nebude jednoduchý. Šli jsme do toho poctivě od začátku myslím. bylo tam několik šancí na obou stranách. My jsme je využili šli jsme do klidného vedení a pak jsme si to už prostě pohlídali. Nedovolili jsme soupeři vsítit víc branek aby se k nám dostal na dostřel, aby se k nám prostě nedostalRoosters tak v tabulce touto výhrou poskočili právě nad Superhridiny. Kohouti mají tak nyní dobrou formu dvou utkání za sebou s vítězstvím.