Tornádo nedosáhlo na senzační výsledek díky poslední minutě 

19.01.2020

V.Kulda hattrick, Myška 1+2 (INT) / Jakeš 1+4, 3b Bartoš (TOR)

Intelsol je silný tým, který se vyhřívá na klidné pozici do Playoff. Naopak Tornádo bojuje o osmičku. Každý body nebo i více bodů by tak pro Tornádo právě s týmy z horních pater byl skvělou vzpruhou do bojů o postup do vyřazovací části. V tomto zápase ještě minutu a půl před koncem zápasu měli hráči Tornáda oba body v kapse, pak ale úžasný finiš Ilusionitů, kteří v přesilovce vyrovnali a nakonec téměř se sirénou rozhodli, že oba body nakonec budou jejich. Byl to krásný rychlý a poctivě hraný zápas až do samotného konce! 


Komentáře Bauer Hvězd utkání


Vojtěch Kulda (INT)

Tak já bych dnešní zápas rozdělil na dvě části. První třetina z naší strany hodně špatná, hodně vyloučení inkasovali jsme hodně gólů. A od druhé třetiny jsme si něco řekli, plnili jsme to druhou a třetí třetinu a vyplatilo se to, dali jsme góly a nakonec to v závěru otočili, což je důležitý!

Jiří Jakeš (TOR)

Tak my jsem byli hlavě rádi že jsme se sešli, deset kusů je obrovskej úspěch (směje se) takže bylo fajn že jsme vydrželi až do tý třetí třetiny a nikdy tady nedostal infarkt, za mě supr, Super zápas, škoda že jsme neudrželi, ale to k tomu prostě patří.Tornádo: Skvělé výkony Cassisuse Tornádu tentokrát nestačily i když chytl přes 40 pokusů soupeře. Skvěl hrál Jakeš s Bartošem, ale i Matoušek na beku

Intelsol: Trochu ospalý úvod a to od všech hráčů, tak jak to hodnotil V.Kulda, jeho řeč o třetině ale tým probrala. Myška zatím "nováček" v PHM hrál dobrý zápas. Miňha měl dobré obrané zásahy. Všechny ale zastínil hattrickem Kulda a hlavně vítězná branka v poslední vteřině to je kumšt! 


VIDEO

VID_20200119_205019

Závěrečný gól v posledních vteřinách