Drink Team ztratil skvěle načnutý zápas proti Vlkům B

03.02.2020

Zmeškal Hattrick, Krejča 1+2 (DRT) / Janoušek 2+2, Kučera a Řehák 2 góly (WLB)

Start utkání byl nečekaný pro všechny. Drink Team totiž jasně dominoval první třetině a za nedlouho mu to přineslo i odměnu v podobě branek. Borci ve žlutém vedli už 4:0 a vypadalo to, že Vlkům to tento večer vůbec nepůjde. Přesto ale zabrali a nakonec se jim podařilo se vrátit do zápasu zpět a dokonce celý zápas dovést do vítězného konce. Napínavý zápas plný branek.Bauer Hvězda zápasu - Dominik Zmeška (DRT)

No tak ze začátku si myslím že jsme dost překvapili nasázeli jsme jim tam čtyři rychlý góly. Akorát jsme nevyužili překvapení a ve třetí třetině už jsme neměli sílu vůbec na nic, bohužel

Bauer Hvězda zápasu - Jiří Janoušek (WLB)

Díky za zápas, bylo to hrozně kostrbatý od nás ze začátku, byli jsme jak kdyby jsme nebyli na koleji ale naštěstí jsme dokázali zvednout hlavy začali jsme jezdit a obrátilo se to naštěstí pro násWoves B si tímto utkáním upevňují pozici na postupových příčkách, zatímco Drink Team už na tom není příliš dobře co se týká vyhlídky na playoff a tato ztráta skvěle rozehraného zápasu je bude určitě hodně mrzet.