Žraloci 10tý zápas bez prohry, neporazil je ani Wolfpack

13.01.2020

Plaňovský s Vackem jediní střelci PWP / Foret opět pomohl Žralokům

Krásné napínavé utkání. Žraloci bojovali o desátý zápas bez prohry, naopak Smečka lvů se sešla v našláplejší sestavě a věřila si na dobrý výsledek. 

Průběh utkání byl vyrovnaný, ale spíše nepřesně nebo někdy zakončení bez síly znamenalo, že úspěšnější jsou Žraloci, kteří v pravý moment předvedli přesné a tvrdé střely.Bauer hvězda utkání - Plaňovský (PWP)

Bauer hvězda utkání - Makovský (ZRA)

Tak čakali zme dneska že to nebuďe také vyrovnané, ale sešli zme sa dobrá partia chalanov, tak hlavne dozadu zme to dali. A dalo sa to uhrát, goman zachytal, ale štyri dva to skončilo, takže zklamaný som dneska, zklamaný,.... mali zme na viac

Tak byl to vyrovannej zápas, ti dva z juniorky nám tam dělali vítr, měli jsme o trochu víc štěstí. Byli jsme ale hrozně moc vylučovaný a to nám bralo hodně sil, ale zvládli jsme to, tak dobrý


Wolfpack se svým mladým týmem ukázal, že i proti jednomu z favoritů soutěže může hrát dobré zápasy, chyběl možná výraznější příspěvek od Bláhy nebo Supa. Ale je to hlavně tím, že brankář Šimek Žraloky hlavně v úvodu velmi podržel. Žraloci se tak pomalu prokousávají do vrchních pater a už si pomalu fixují pozici do playoff.