Škop s Hybnerem řádili v utkání s Přírodovědou

13.01.2020

Škop 8 a Hybner 7 bodů (EHT) / Kučera a Škoda 2 góly (PRI)

Pro Přírodovědu těžký los. Hned po zápase proti trojnásobnému šampionovi HTP nastoupili proti lídrům dosavadního průběhu PHM a to silným Elite Hockey. 

EHT se na zápas ale skládali obtížněji než na jiná utkání, přesto své hlavní tahouny měli a ti také rozhodli o výsledku. Škop především. Navíc Hybner zná Přírodovědu UK která se účastní Univerzitní ligy, takže tak trochu hrál proti "svým" svěřencům, ale Přírodověda UK z PHM Cupu je zcela jiný tým než tým Univerzitní ligy. 
Celý zápas byl pěknou hokejovou podívanou. Jak říkali po utkání někteří diváci a fanoušci PHM Cupu sledující toto utkání, že: "Elite jsou úplně někde jinde, ty se můžou jít přihlásit klidně do druhý ligy" 


Bauer hvězda utkání - Krňanský EHT

Bauer hvězda utkání - Škoda PRI

Tak zápas byl ze začátku hodně vyrovnanej, my jsme začali laxně, pak jsme se do toho ale dostali, dostali jsme se do tempa a už to byla naše hra. A snažili jsme se pak nepouštět potom kluky (PRI) do útoku a naší dobrou hrou, kterou máme kombinačně velmi silnou v týhle lize tak jsme dovedli zápas do vítězství.

Ja si myslím že jsme dali rychlej gól a vstoupili jsme do toho dobře do toho zápasu, ale pak jsme zbytečný tři góly v první třetině dostali a už jsme se do toho nedokázali zpátky dostat. Soupeř musím uznat že byl kvalitativně uplně někde jinde a asi k tomu nemám co moc dalšího řictElite si tímto utkáním upevňují pozici na špici soutěže. Mají sice zápasy k dobru, ale jdou si zatím pro Presidentskou trofej. 
Přírodověda asi ani nečekala z tohoto utkání body, takže výsledek určitě není žádná ostuda, naopak byl to úctyhodný výkon.