Gastoni až při hře v šesti vydřeli remízu s Žraloky

10.12.2019

Mezera 1+1 (GAS) / Foret 1+1 (ZRA)


Jak viděli zápas hráči utkání?

Petr Mezera - GASTONI

Soupeř proti minulému zápasu velmi posílil, myslím že hráli mnohem lépe pozičně a oni hráli vůbec na začátku lépe.My jsme jim na začátku nestíhali a byli i důraznější. Pak jsme se poučili a začali jsme hrát proti nim i do těla, protože oni prostě hráli důrazně. No a šlo o to zvýšit důraz přistupoval k jejich hráčům a hlavně střílet, protože první třetinu jsme vůbec nestříleli. To byl základ a potom už to byla naše vůle. A nakonec paráda, parádní soupeř a super zápas.

Jan Souček - ŽRALOCI

No soupeř to byl velmi těžký. Když to porovnám s prvním zápase který jsme s nima hráli, tak to bylo z naší strany myslím výrazně lepší, ale musím říct že soupeř hrál velmi dobře v závěru utkání, hodně nás tlačil a tak asi zaslouženě vyrovnal a dělba bodů je spravedlivá.


Zajímavý zápas. Těsný výsledek, plný ale především skvělých zákroků na obou stranách. Nové tváře na obou stranách byly opět vidět, ale do statistik právě kvůli brankařům se podařilo zapsat jen málo hráčům. Žraloci drželi utkání dlouho ve své moci a Gastoni opravdu nemohli najít svou pohodu a ani smrtící brejky nebo tlak jim nevycházel, tak jak jsme zvyklí. Ale infarktový závěr s vyrovnáním při powerplay, to byla parádní tečka za tímto hracím dnem, který přinesl hned dvě remízy.