Již v první třetině bylo rozhoduto! Elite dali Superheroes zabrat!

31.10.2019

A. Klečka 4+1, Škop 1+2 (EHT) Kriessman 2 góly, Golis asistence (SHS)

Některé zápasy jsou velmi poutavé a nevíte jak to dopadne.. toto bohužel nebyl jeden z nich. Kluci z Elite ovládli led už v první třetině a i když nestřelili jedenáct branek hned v první třetině, ze hry a týmové spolupráce bylo jasné kdo vyhraje. V první třetině padly čtyři branky a všechny patřili právě klukům z Elite, Střelou odraženou od golmana se v pouhé probíhající čtrnácté minutě prosadil Tomáš Klouda... Po té padly další dvě branky za které si body připíšou Martin Gramlica, a kapitán týmu, Adam Klečka. Po té přišlo první a poslední vyloučení zápasu! Miroslav Erbrt (EHT) dostal od rozhodčího dvě minuty za sevření kotouče rukou. Oslabení jim však přineslo další branku, bod si za ni připíše Aleš Hybner. Stav po první třetině 4:0.

Gross v bráně Superheroes měl co dělat. Za tento zápas musel zasáhnout víc jak padesátkrát a nebyly to zrovna jednoduché zákroky! Půl minuty po odstartování druhé třetiny nám Luděk Škop předvedl gól vystřižený jak z NHL zápasu! Kličkou před bránou zmátl Grosse a následně zakončoval vysokou střelou z backhanduk, těsně pod horní kličku, Gross neměl absolutně žádnou šanci odvrátit branku. Proto zaslouženě si Luděk Škop vysloužil být hvězdou svého týmu. Další čtyři branky padly v průběhu druhé třetiny za které si připíšou zásluhy například, Tomáš Klouda či kapitán Adam Klečka. Stav po druhé třetině 9:0.

Až ve třetí třetině se prosadil i tým SuperHeroes, obě branky střelil produktivní Tomáš Kriesman, který tak zakončil spoustu svých předešlých pokusů. Dvě branky však padly i od Elite. Které se podařilo střelit, Jaroslavu Vostřákovi a opět kapitánu Adamu Klečkovi. Dvě branky tak bohužel Superheroes nestačily. Konečný stav utkání 11:2.