Hokejové Tréninky Praha opět porážejí soupeře! Tornádo však předvedlo skvělý zápas! 

13.12.2019

Kutlák 3 góly, Dunchanka 3 góly (HTP) Matoušek 2 góly, Jakl 1+1 (TOR) 

Co na zápas říkají hvězdy utkání? 


Ivan Dunchanka, Hok. Tréninky Praha.

Byl to skoro vyrovnaný zápas ale podařilo se nám střelit více gólů. Soupeř hrál však velmi dobře. Hlavně se mi dobře hrálo v mojí lajně, spoluhráči mi velmi dobře nahrávali za což jsem rád. 

Cassius Lawrence Jones, HC Tornádo.

HTP jsou velmi sehraní. Uměj si to nahrát v brankovišti, zmást tak naši obranu. Naši obránci se nechají zbytečně zavést za bránu a pak padají zbytečné góly uprostřed kruhu.

Jak už je známo, Hokejové Tréninky Praha hostí hvězdy. I ten největší amatér v jejich klubu hraje velmi dobře. Martin Bartek sice odpočívá po operaci ale Jiří Tlustý nadále chodí na většinu zápasů. On však není jediný kdo to umí s pukem. V tomto zápase mě však velmi mile překvapilo právě Tornádo, který až do třetí třetiny hrál s našima mistrama velmi vyrovnaný zápas a byla vidět i nervozita ze strany hráčů HTP. Ovšem obrana Tornáda v tomto zápase příliš nezazářila. Z mého pohledu nechávali příliš mnoho útoků na hlavu pouze golmanovi. Který to nakonec nezvládal. Avšak vychytal velmi velké množství střel a to ne jen tak od obyčejných hráčů. Za mě je to jasná hvězda tohoto zápasu.