Wolves A, nedali Superheroes žádnou šanci!

08.12.2019

Hrubant 5+1, Mazánek 3+2 (WLA) Malecký 2 góly, Mužík 2 asistence (SHS)

Co na utkání říkají hvězdy týmů? 


Jan Malecký, Superheroes. 

Řekl bych že dnešní zápas byl pro nás velmi náročný, sešli jsme se v malým počtu, proti tak kvalitnímu soupeři jako byli Prague Wolves A se nedá takto hrát. Už od začátku jsme měli málo sil a nestíhali jsme. Byli jsme vždy pozdě u puku. Kluci měli skvělou mušku a i náš skvělí golman, Tomáš, bohužel dneska nestíhal proti tak skvělým hráčům.

Marek Homolka, Wolves A.

Tak já bych viděl dnešní utkání jako podařený. Hráli jsme dneska docela dobře a hlavně jsme se sešli v dobrým počtu. Bylo mi chvilku líto že jsme hráli pořád tak naplno. Dávali jsme góly do prázdný ale prostě je to hokej, tak jsme hráli naplno až do konce a já jsem rád za výhru.

Z pohledu delegáta: Jak už říkala hvězda Vlků, Marek Homolka, Vlci opravdu hráli naplno až do poslední chvíle. Musím dát i za pravdu hvězdě Superheroes Janu Maleckému, Superheroes, jelikož jsou nový tým, mají momentálně problém s účastí. Toto jsme zažili již několikrát a tak víme že se to zase obrátí. Superheroes má výborné střelce, to však platí i na obranu Wolves A, ti nedali skoro žádnou šanci útočníkům ke střelbě. Některým hráčům se hraje lépe v menším počtu a mají tak lepší výsledky. Superheroes k nim nepatří. Zápas byl v podstatě rozhodnut již v první třetině. U Vlků jde vidět celkový pokrok oproti loňské sezóně a stává se z nich velmi obávaný soupeř.