Napinavou bitvu o body zvládli Vlci B nad Pavouky

11.12.2019

Hora 2 góly (WLA) / Bogola 2 góly (ICE)


Ohlasy Bauer hvězd utkání 

Michael Remiš - golman Wolves

Krásný utkání bylo to hodně vyrovnaný, spousta hezkých šancí, hodně skvělých zákroků. Bylo to nahoru dolu, takže za mě super zápas

Martin Stašek - golman Spiders

Zápas byl moc hezkej, vyrovnanej. Kluci byli malinko lepší, naši se snažili, ale ze dvou chyb nám dali dva góly, takový smolný, kdy prostě naši beci jim to namažou a Vlci pak hráli do prázdný s tím se nedá nic dělat. Ale jinak zápas byl pěknej, mělo to náboj, málem bitka. (Smích) Podle mě všechno co k tomu patří tam bylo. Já jsem si to užil, takže jsem spokojenej.Opravdu pěkné utkání v dobrém tempu. Zajímavý byl především gól Vlků v početní nevýhodě tři proti pěti, to se často nevidí. Zářili ale oba brankaři každý pochytal velké množství jasných šancí. 
Závěr zápasu správně vyhecovaný a schylovalo se i k větší potyčce. Zde se zachoval skvěle zkušený Filip Šedivý v dresu Vlků, který umravnil rázně svůj tým a nedovolil aby se rozpoutalo něco většího a bylo to opravdu krásné gesto hodné kapitána.
Na druhé straně naopak byl vyloučen na 10 minut deset vteřin před koncem hráč Spiders. Zbytečně napadal rozhodčího, ale je jasné, že emoce prostě dělají s každým něco jiného. 
Krásný a vyrovnaný boj o body ve středečním kole na Škoda Icerink