V těsném zápase nakonec Hrdinové obrali Žolíky

27.11.2019

Mojžíš a Muller 1+1, Lindauer trest do konce (všichni SHS) / Mostecký jediný střelec (JOK)

Rychlý hokej, skvělá práce obou golmanů a šťastnější střelci Superheroes to je v krátkosti shrnutí zápasu Hrdinů a Žolíků.

První třetina byla ve znamená aktivity ze strany Jokers. Lepší pohyb a tlak musel tak řešit často Remiš, který zaskakoval v brance Superhrdinů. A počínal si dobře. Zlikvidoval 12 pokusů a držel stav 0:0. Hrdinové byli trochu rozkoncentrováni již od úvodu. po necelých pěti minutách přišli o svého hráče. Lindauer totiž napadl slovně rozhodčího, za což logicky dostal trest. Další trest následoval po opakovaném napadaní a ani ten nebyl poslední a tak Lindauer své učinkování v zápase skončil velmi rychle. Superheroes museli přeskupit formace. Po třetině tak stav na skoreboardu na Škoda Icerink 0:0

Až v úvodu druhé třetiny se pohnulo skóre. Čermák vybojoval a rychlý Bahounek našel volného na levém kruhu volného Mosteckého a ten zavěsil. Jokers vedli 1:0. Gól ale "nenakopl" Jokers ale spíše jejich soupeře ti prověřili několikrát nebezpečně připravenost Kaprálka. Ten kapituloval až z hole Mojžíše. Ten převzal skvělou nahrávku z poza brány a trefil krásně levý horní roh branky. Jokeři byli zřejmě nervózní z vyrovnání a tak osudově ztrací kotouč na modré a bleskurychlé zakončení Procházky je stálo zápas. 2:1 po dvou třetinách.

Utkání ve třetí třetině bylo rychlé a obě strany měly šance. Jokers mohli srovnat, ale Remiš chytal opravdu výtečně. Ani při oslabení neinkasoval. Na druhé straně však bylo právě oslabení rozhodujícím momentem. Muller využil přesilovku a zakončil tak utkání. 3:1 pro Superheroes.