Elite Hockey opět skóruje! Wolves A, odchází domů bez bodu.

25.11.2019

J. Klečka 2+2, A. Klečka 3+1 (EHT) Študent 1+1, J. Kincl 1+1 (WLA)

Utkaní začalo vyloučením! Jakub Slavík (WLA), dostal dvě minuty za vysokou hůl. Přesilovou hru Elite, proměnila nová posila, Jan Horevaj, který skóroval z nahrávky Jana Klečky. Po té byla hra bez branky až do čtvrté minuty, kdy se opět prosadil Jan Horevaj, který dostal nahrávky od Marka Bláhy a Jana Klečky. Skóre Elite se ale mělo ještě v první třetině zvýšit! Další branka padla minutu a půl do konce, kdy se prosadil Aleš Hybner, kterému nahrával Luděk Škop a Martin Gremlica. Uběhlo sotva čtvrt minuty a padla čtvrtá a poslední branka Elite v první třetině! Tu střelil Luděk Škop, za pomoci nahrávek, kapitána týmu Adama Klečky a Aleše Hybnera. Po této brance nastalo u Wolves A střádaní golmanů. Petra Kucarova vystřídal Jakub Jurašík. Stav po první třetině 4:0!

První branka v druhé třetině, padla po osmi vteřinách. Tu střelil kapitán, Adam Klečka, kterému nahrával Luděk Škop. Po necelé minutě se skóre Elite opět zvyšovalo. Opět skóroval hlavní střelec Elite, Luděk Škop, který proměnil nahrávku Jiřího Obadala. V probíhající čtrnácté minutě slavili Vlci první branku! Tu střelil kapitán týmu, Jaroslav Kincl, kterému nahrával Jakub Šilhán. O dvě minuty později přišel protiútok. Vysokou střelou nad hlavu golmana, skóroval Jan Klečka! Bod za asistenci si připíše Marek Bláha. O devět vteřin později Elit opět skórovali! Opět se prosadil Jan Klečka, opět z nahrávky Marka Bláhy. V desáté minutě padla druhá branka Wolves, tu střelil Petr Čermák, z nahrávky Marka Homolky. Po té byl zápas vyrovnaný, až do třetí minuty kdy opět zvyšoval skóre Elite, Luděk Škop, který proměnil nahrávku Aleše Hybnera. Poslední branka padla necelou minutu do konce druhé třetiny. Tu se podařilo střelit kapitánovi, Adamu Klečkovi, který proměnil nahrávky Luďka Škopa a Aleše Hybnera. Stav po druhé třetině 10:2.

V jedenácté minutě třetí třetiny padla třetí branka Wolves. Remeše se podařilo prostřelit Karlu Mazánkovi, kterému nahrával Jakub Študent. O půl minuty později padla poslední branka Elite Hockey! Tu střelil kapitán, Adam Klečka, skóroval z nahrávek, Aleše Hybnera a Martina Gremlici. V probíhající osmé minutě skóroval Jakub Študent, kterému nahrával Jakub Slavík. Gól málem nebyl uznán, jelikož ho rozhodčí zprvu neviděl. Kapitán Elite však orodoval za Vlky a gól jim tak byl započítán. Poslední branka utkání padla v probíhající čtvrté minutě! Tu střelil Jakub Slavík, z nahrávek, Tomáše Kincla a Jaroslava Kincla. Konečný stav utkání 11:5.