Ve vyrovnaném zápase mezi Banditos a Žralokama, nakonec vítězí Žraloci!

25.11.2019

Druba 3+1, Půlpán 1+2 (BDT) D. Fabián 2+2, Kubeš 2+1 (ZRA)

V první třetině se zdálo že Žraloci budou mít jasnou převahu! Od druhé třetiny se však Banditos probudili a ukázali nám že se jen tak snadno nevzdají. Žraloci až do konce neměli jasné vítězství. První branka padla po dvaceti vteřinách, od začátku utkání. Skóre Žraloků otevřel, Daniel Hořejší, kterému nahrávali, kapitán týmu David Fabián a Kryštof Král. V probíhající dvanácté minutě jsme tu měli první vyloučení! Tomáš Bělohradský (BDT), dostal dvě minuty za podrážení protihráče. Po půl minutě Žraloci využívají přesilové hry a střílejí druhou branku! Nahrávku přímo před bránu dostal kapitán týmu David Fabián, nahrávka přišla od  Vojtěcha Horálka. V probíhající osmé minutě padla třetí branka Žraloků, tu střelil Martin Češpivo, kterému z poza brány nahrával Pavel Rybář! V Šesté minutě zvyšoval skóre Žraloků Kryštof Král! Střelou z pádu proměnil nahrávku kapitána Davida Fabiána. Ve třetí minutě první třetiny, padala první branka HC Banditos! Tu do pravého rohu střelil kapitán týmu, Jiří Půlpán, z nahrávky Stanislava Druby! O tři čtvrtě minutě později skóroval opět Banditos! Zvednutou střelou pod golmanovu vyrážečku, se prosadil Stanislav Druba, z nahrávky Davida Fialy! Stav po první třetině 4:2.

Minutu po odstartování druhé třetiny se zvýšilo skóre Banditosu. Stanislav Druba skóroval střelou přes obránce Žraloků, z nahrávek Stanislava Procházky a Jana Filipa. Ve dvanácté minutě vedl protiútok Miroslav Kubeš, který prostřelil Němečka z nahrávky Stanislava Fabiána! Trvalo to sotva čtvrt minuty a Banditos vrátil úder! Od modré čáry prostřelil Šimka, Pavel Caldr! Sotva byl ohlášen gól Caldra a Žraloci opět skórují! Prosadit se podařilo kapitánovi, Davidu Fabiánovi, z nahrávky Josefa Boubína. V deváté minutě přišlo vyloučení! Víťa Wajtr (BDT), dostal dvě minuty za sekání. Čtvrt minuty po udělení trestu, se Banditosu podařilo střelit gól v oslabení. Ten střelila nová posila, Tomáš Mrkvica, tomu nahrával Radek Dupal. Gól v přesilové hře se však Žralokům stejně podařil! Ten střelil Miroslav Kubeš, který proměnil nahrávky, Martina Češpiva a Filipa Šturce. Tři čtvrtě minuty do konce druhé třetiny proběhlo vyloučení. Vojtěch Horálek (ZRA), dostal dvě minuty za podrážení. Stav po druhé třetině 7:5.

Gól v přesilové hře nepadl. V deváté minutě třetí třetiny však Baditosové přesto skórovali. Martin Foret skóroval z nahrávky kapitána, Jiřího Půlpána. V probíhající šesté minutě proběhlo dvojité vylučování. Jaroslav Kozdělka (BDT) a Stanislav Fabián (ZRA), dostali 2+2 za hrubost. Hra pokračovala pět hráčů na pět. Dvě a půl minuty do konce utkání skóroval hráč Banditosu, Stanislav Druba, kterému nahrával kapitán, Jiří Půlpán. O necelou minutu později obrací remízu ve vítězství Žraloků, Pavel Rybář, z nahrávek Vojtěcha Horálka a Martina Češpiva. Necelou minutu do konce třetí třetiny přišlo poslední vyloučení! Daniel Hořejší (ZRA), dostal dvě minuty za zdržování hry (Zalehnutí kotouče). Sedmá a poslední branka padla do prázdné brány, kterou střelil Pavel Rybář z nahrávky Miroslava Kubeše. Konečný stav utkání 9:7!