Jedinou branku se podařilo střelit WLB! Kosti si odnášejí další dva body!

22.11.2019

Šedivý 1 gól (WLB), Šťastný 2+2, Marko 2 góly (KOS)

Wolves B i přes výsledek hráli s HC Kosti zápas za který se vůbec nemusejí stydět! Už jsme viděli zápasy kde Kosti porazili protihráče klidně i o deset branek. První skórování proběhlo po čtyřiceti vteřinách první třetiny. Prosadil se Jaroslav Marko z nahrávky kapitána týmu Dominika Šťastného. Skóre 1:0 vydrželo do sedmé minuty kdy se Kostem podařilo opět prostřelit Jíšu v bráně Vlků. Tentokrát si bod připíše Josef Švejda, kterému nahrával Jakub Hořák. V první třetině pak přišlo už pouze vyloučení. V probíhající čtvrté minutě dostal dvě minuty za zdržovaní hry, Jakub Hořák (KOS). Stav po první třetině 2:0.

V probíhající jedenácté minutě druhé třetiny střelily Kosti další branku! Prosadil se kapitán týmu Dominik Šťastný, kterému nahrával Přemysl Vyšinský a tomu zase Petr Muller. V deváté minutě přišla poslední branka v druhé třetině. Jaroslav Marko, proměnil nahrávky Matěje Pokorného a Tomáše Borovanského.  V poslední minutě druhé třetiny dostal kapitán Kostí, Dominik Šťastný dvě minuty za sekání. I přes to že přesilová hra pokračovala i ve třetí třetině, již teď můžu prozradit že proměněna nebyla. Stav po druhé třetině 4:0.

V probíhající deváté minutě třetí třetiny, jsme tu měli další trest. Martin Seidl (WLB), dostal dvě minuty za sekání. Tato přesilová hra však už proměněna byla! Tu proměnil Petr Muller, který dostal nahrávky od kapitána Dominika Šťastného a Lukáše Kostečka. Jedinou branku Wolves B, střelil Filip Šedivý, v páté minutě, sám bez asistence. Poslední branka padla vteřiny do konce, kdy se opět prosadil Dominik Šťastný, který skóroval z nahrávky Petra Mullera. Konečný stav utkání 6:1!