Sršni si z vyostřeného zápasu se Superheroes odnášejí dva body!

22.11.2019

Piskáček 2 asistence, Bil 1 gól (SRS) Vlastník gól, Beránek gól (SHS)

Velmi ostrý zápas spolu dnes odehráli HC Sršni Praha a Pross Sport Superheroes. V první třetině nepadla ani žádná branka. Poslední minutu a půl do konce první třetiny proběhlo jen dvojité vylučovaní na obou stranách. Za hrubost dostali menší trest, Tomáš Mojžíš (SHS) a Tomáš Bil (SHS). Stav po první třetině zůstal 0:0.

První branka padla v probíhající desáté minutě druhé třetiny, kdy se z dorážky prosadil hráč Superheroes, Tomáš Beránek, kterému nahrával Aleš Pařez. V probíhající sedmé minutě padla druhá a poslední branka Superheroes! Střelu Marka Kosina dorážel, Jiří Vlastník! Po té však čekala Sršně úspěšná přesilová hra, kterou dostali kvůli podrážení Josefa Smolíka. Přesilovou hru proměnil Jan Petr z nahrávky Jakuba Piskáčka. Půl minuty do konce druhé třetiny jsme opět otevírali dveře trestné lavice. Miroslav Muller (SHS), dostal dvě minuty za podrážení. Stav po druhé třetině 2:1.

Gól v přesilové hře sice Sršni nestřelili ale ve dvanácté minutě přece jen skórovali! Dorovnávací branku střelil Jakub Široký, když na modré sebral puk protihráči. O půl minuty později padla další branka Sršňů! Střelou od modré skóroval Milan Havlíček, kterému nahrával Robert Semík. Minutu a půl na to přišla další branka Sršňů! Nahrávku před bránu dostal  Filip Raptopoulos. Body za asistence si připíšou Jakub Piskáček a Karel Kos. Po té vedla dlouhá řada vyloučení! Trojité vyloučení přišlo v deváté minutě! Martin Šedivý (SRS), dvě minuty za napadení. Tomáš Mojžíš (SHS), dvě minuty za hrubost. A poslední Milan Havlíček (SRS), opět dvě minuty za hrubost. Toto vylučování však nepřineslo branku nikomu. Po té přišlo dvojité vylučování. Za přikrášlený pád šel na trestnou lavici Filip Raptopoulos (SRS). A za podrážení dostal dvě minuty Josef Smolík (SHS). Hra 4 na 4 však žádnou branku nepřinesla. Další vyloučení přišlo v probíhající sedmé minutě! Miloš Kutlák (SRS), dostal dvě minuty za podrážení. Za úder do hlavy dostal Aleš Pařez (SHS) vyšší trest, 5+10. V probíhající třetí minutě přišlo poslední vyloučení! Mário Ábel (SRS), dostal dvě minuty za sekání. V oslabení padl poslední gól Sršňů! Tomáš Bil, skóroval z nahrávky Martina Šedivého. Konečný výsledek 5:2.