Zápas s Intelsolem přinesl Elite Hockey první prohru!

22.11.2019

Škop 2+1, J. Klečka 2 asistence (EHT) Kulda Hattrick, Myška 3 asistence (INT)

Intelsolu se povedlo něco co se žádnému týmu před ním nepovedlo! Porazili Elite Hockey! První branka patřila Elite Hockey! V probíhající sedmé minutě první třetiny dostal puk lehce za brankovou čáru, Luděk Škop. Body za asistence si připíšou, Jan Klečka a Aleš Hybner. Dorovnávací branku se podařilo Intelsolu střelit v poslední minutě první třetiny! Dominik Hula, dorovnává na 1:1, z nahrávky kapitána týmu Matyáše Polocha. Ale to nebylo všechno o dvanáct vteřin později přivádí Intelsol do vedení Štěpán Váňa, který skóroval sám bez asistence. Tři čtvrtě minuty do konce první třetiny přišlo vyloučení. Dvě minuty plus osobní trest deset minut dostal Aleš Hybner (EHT), za vražení na hrazení. Devatenáct vteřin do konce, jsme otevřeli dveře trestné lavice i Intelsolu... Vojtěch Kulda, dostal dvě minuty za sekání. Stav po první třetině 2:1.

V probíhající osmé minutě zvyšoval skóre Intelsolu Vojtěch Kulda, který zpracoval a proměnil nahrávku Jakuby Myšky. Šanci na gól v přesilové hře dostali Elite Hockey v probíhající sedmé minutě druhé třetiny. Dvě minuty za hákování dostal Štěpán Váňa. Přesilovou hru proměnil kapitán EHT, Adam Klečka, který skóroval z nahrávek Tomáše Kubišty a Luďka Škopa. Vojtěch Kulda se však v probíhající šesté minutě druhé třetiny prosadil z nahrávek Jakuby Myšky a Marka Dubna. Poslední dvě minuty do konce druhé třetiny a Vojtěch Kulda míří na trestnou lavici! Menší trest za hákování. Toto oslabení však Obránci Intelsolu dokázali ubránit! Stav po druhé třetině Stav po druhé třetiny 4:2.

V jedenácté minutě třetí třetiny zamířil na trestnou lavici Josef Hroboň (INT), menší trest za vysokou hůl. I  přes veškerou snahu hráčů Elite Hockey, se jim nepodařilo přesilovou hru proměnit. Přesilovou hru si zahrál i Intelsol! V probíhající osmé minutě dostal dvě minuty za hákování Miroslav Erbrt. Přesilová hra však nedopadla podle jejich plánu. Gól v oslabení střelil Luděk Škop, z nahrávky Aleše Hybnera. Poslední branka Intelsolu padla v šesté minutě, kdy dovršil svůj hattrick Vojtěch Kulda! K tomu mu pomohli, Josef Hroboň a Jakub Myška. Poslední branka Elite Hockey padla o minutu později! Tu se podařilo střelit Jáchymu Suchánkovi, kterému nahrával Jan Klečka a Miroslav Erbrt. To však už nestačilo ani na remízu. Konečný stav utkání 5:4.