Car-Back sehrál důstojný zápas s Mimoněma. Vyhrát však může jen jeden tým.

22.11.2019

Polinský 4 góly, Vlastník 3 asistence (CAR) Skramužský 1+2, Švančárek 2+1 (MIM)

V probíhající třinácté minutě první třetiny otevřeli skóre Mimoni. František Ptáček dostal přesnou nahrávku přímo před bránu, Pavkovič v bráně Car-Backu již nestačil reagovat a Mimoni tak slaví skóre 1:0. Body za asistence si připíšou, Marek Skramužský a Martin Švančárek. O necelé dvě minuty později Car-Back dorovnal skóre! Tomáš Polinský skóroval z vysoké střeli, která proletěla Remešovi přímo nad hlavou. V probíhající šesté minutě přivádí Mimoně opět do vedení Petr Karabec, kterému z poza brány přímo před ní nahrával Vladimír Hruška. Do druhé třetiny se však šlo s vyrovnaným skóre. Dvě minuty do konce první třetiny skóroval opět Tomáš Polinský, kterému tentokrát vypomohli Jiří Hofman a Jirka Vlastník. Stav po první třetině 2:2.

V probíhající dvanácté minutě druhé třetiny se Mimoni opět ujímají vedení! Martin Švančárek proměnil nahrávky Martina Konhefera a kapitána Jana Vejmelky. V osmé minutě přišla další dorovnvací branka Car-Backu! Kamil Štix střelil ránu která se od Remeše odrazila přímo do brány. Bod za asistenci si připíše Lukáš Basík. Vyrovnané skóre nevydrželo ani půl minuty! Když Marek Skramužský střelil vysokou střelu z pravého rohu brány, na tento gól mu nahrával František Ptáček a Martin Konhefer. Trvalo to sotva minutu a Tomáš Polinský dovršuje Hattrick! Skóre bylo opět srovnáno a body za asistence dostanou Jirka Vlastník a Tomáš Voslař! V páté minutě si Mimoni opět berou vedení! Tentokrát skóroval Luboš Tóth, který střelil puk tak že golmanovi lehce proklouzl pod betonem! Tóthovi nahrával Adam Klečka a Marek Skramužský! Předhánění o branky rozseknul Martin Švančárek, který dopřál Mimoňům dvou gólový náskok! Tomu nahrával kapitán týmu Jan Vejmelka. Tři čtvrtě minuty do konce druhé třetiny padla ještě jedna branka Mimoňů! Tu střelil Vladimír Hruška z nahrávky Františka Ptáčka. Stav po druhé třetině 7:4.

Poslední branka Mimoňů padla v probíhající čtrnácté minutě třetí třetiny! Tu střelil Radek Neveršil, z nahrávek Vladimíra Hrušky a Petra Karabce! Poslední branka Car-Backu padla dvě minuty do konce utkání! Tu nestřelil nikdo jiný než Tomáš Polinský, kterému nahrával Lukáš Basík a Jirka Vlastník. Konečný stav utkání 8:5!